Citroën Berlingo 1.6i 110 Multispace (2008)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Berlingo 1.6i 110 Multispace |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2008 |
| Jaar van aanschaf | 2008 |
| KM-stand bij aanschaf | 20 km |
| KM-stand laatst | 1.100 km |
ERVARINGEN
- 1.100 km
Wegens gezinsuitbreiding op zoek gegaan naar een auto met veel ruimte voor een beperkt budget.
Omdat ik altijd toyota heb gereden eerst daar maar eens rondgekeken, 2de hands avensis wagon of corolla verso. Totdat ik in de autoweek een foto zag van de nieuwe citroen berlingo, ik vond die stoer en heel volwassen uitzien een hele verbetering ten op zichte van het vorig model, dus ik besloot de aanschaf van een andere auto uit te stellen tot ik een proefrit had gemaakt met de berlingo.
De proefrit overtuigde me eigenlijk meteen, ik verwachte een hard afgeveerde bestelbus met geluiden van de motor en windgeruis (gezien de afmetingen van de buitenspiegels) in het interieur, maar niets van dit alles.
De auto rijdt comfortabel (frans) de stoelen zitten prima zeker op lange afstanden
stoel in hoogte verstelbaar stuur in hoogte en diepte, ik ben 1m92 en ik kan een goede zitpositie vinden.
Enige minpuntjes tot nu toe zijn dat de handrem voor mij iets te ver naar voren is geplaatst, ik kan er moeilijk bij, dat heeft ook te maken met mijn lengte de stoel staat vrij ver naar achteren, de tankdop, die moet je met de sleutel ontgrendelen in plaats van binnenuit te openen en de toch wel harde veering achter die voel je goed bij drempels.
De motor presteert voldoende (110 pk) maar ik had liever een sterkere motor gehad gezien het gewicht van 1402 kilo, ik kon kiezen uit 2 benzinemotoren, een 1.6 van 90 of 110 pk.
Een diesel is voor mij geen optie.
PROBLEMEN
- 1.100 km
Problemen heb ik tot nu toe niet gehad. km-stand 1100.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Op zoek naar: Citroën Berlingo - Dacia Lodgy - Landwind CV9

Citroën Berlingo 1.6i 110 Multispace (2008)

Citroën Berlingo Multispace - Peugeot Partner Tepee - Renault Kangoo Family - Volkswagen Caddy - Test

Test: Citroën Berlingo (2008)



