BMW Z4 Roadster sDrive20i (2024)

autoreview

BMW Z4 Roadster sDrive20i (2024)
BMW Z4 Roadster sDrive20i (2024)BMW Z4 Roadster sDrive20i (2024)BMW Z4 Roadster sDrive20i (2024)BMW Z4 Roadster sDrive20i (2024)BMW Z4 Roadster sDrive20i (2024)

Signalement

UitvoeringZ4 Roadster sDrive20i
Versnellingen8, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2024
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf13.800 km
KM-stand laatst20.452 km
Lezerswaardering: 59%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eindelijk een cabrio aangeschaft

  • 13.800 km

Genieten!

Dat is het. Genieten.

Op vakanties in het buitenland huur ik als het mogelijk is een cabrio. Geeft me een gevoel van vrijheid en vakantie. Met de kinderen was het altijd een 4 zitter, van Beetle tot Megane, van Mini tot aan T-Roc. Maar altijd de klacht van personen achterin. We waaien weg...

Dus een roadster moest het worden. 2 zits, geen geklaag van personen achterin. Kinderen zijn volwassen, dus die gaan niet meer mee ( en kunnen niet :-) Rondreizen over B-wegen in Europa, daar kijken we naar uit met zn 2

Even aan een Audi TT gedacht, maar de Z4 G29 was gelijk mijn favoriet. En helemaal toen ik hem in de kleur Skyscraper grau zag staan. Dat moest hem worden. Onderstaande eisen had ik ook

Kleur Skyscraper Gray Metallic
Stoelen leder Vernasca Cognac ( eventueel zwart)
19 inch LM styling 799M velgen à 19 inch 772m
High Executive
M Sportpakket
M Shadow line uitgebreid
Adaptieve LED koplampen
BMW live cockpit Professional
DAB tuner
Apple carplay
Harman Kardon
Ambiance verlichting
Sensatec dashboard
Stuurwielrand verwarmd
Verwarmde voorstoelen
Electrische voorstoelen
Comfort Access met Digital key
Achteruitrij camera
Grootlicht assistent
Max 3 jaar oud, max 40k kilometer

Dusseldorp Schiedam wist me te helpen aan een prachtexemplaar, Juni 2024, nog geen 14k op de teller. Heb hem sinds eind Maart op de oprit staan.

Met kap open in de ochend met 5 graden is zelfs een feest. In Juni staat de route des Grand Alpes op het programma, zal daarna verslag uitbrengen

Route des Grand Alpes

  • 20.452 km

Zoals beloofd bij aanschaf zou ik terugkomen nadat ik de Route des Grand Alpes heb gereden. Het is zover :-)

Korte omschrijving. DOEN! Wat een genot. Natuurlijk hielp het dat de temperatuur de gehele reis tusse de 26 en 30 graden was, volop zon, met een uitschieter naar 34 graden. 1 regenbuitje gehad onderweg, maar het voordeel is dat de kap razendsnel te sluiten is tot aan 50km/uur.

Mijn totale rit is 2455 km geweest, vanuit Nijmegen naar Luxemburg, Meer van Annecy, route des Grand Alpes, naar Menton , via Monaco, Saint Maxime weer terug naar het noorden via de Route des Grands Crus terug.
Genoten van iedere bocht, van iedere col van iedere kilometer. Deze auto is gemaakt om te touren.

Kan zo niets bedenken wat ik mis aan de auto, wat me tegenviel, wat ik anders zou willen. Nou misschien stoelkoeling, maar deze optie is nooit leverbaar geweest. In Nederland rij ik altijd met Google maps via Carplay, echter wij zijn verwend met 5G netwerk in ons drukke landje. Wees erop bedacht dat in Frankrijk de dekking veel en veel minder is, tot aan geen dekking toe. De BMW navi werkt dan prima, maar de algehele lay-out daarvan vind ik niet heel erg overzichtelijk. Ik heb TomTom GO ook als app, en het voordeel daarvan is dat die kaarten ook geen 4/5G netwerk nodig hebben omdat alle kaarten reeds voorhanden zijn.

Kortom, een fantastische rit, een fantastische auto om mee te touren. Genoeg complimenten onderweg gekregen over mijn auto, maar dat kan ook komen omdat er in Frankrijk voornamelijk Peugeots/Renaults/Citoens/Dacia's rondrijden. Al moet ik zeggen dat ik iedere keer als ik mijn auto zie ook denk wat een gave bak :-)

Inmiddels bijna 7000 km verder sinds de aanschaf.....ik heb hem voor erbij, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik de auto te pas en te onpas pak als ik met max 2 personen onderweg ben.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.