BMW 320i Executive (2005)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | 320i Executive |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2005 |
| Jaar van aanschaf | 2005 |
| KM-stand bij aanschaf | 1 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Sinds september 2005 ben ik de bezitter van een 320i Executive.
Als optiepakket heb ik onder andere het Design Line pakket erbij gekocht.
Dit is een aanrader, want voor slechts € 750,00 krijg je er onder andere lichtmetalen velgen bij.
De auto rijdt in één woord voortreffelijk want de rechtuit stabiliteit en de stabiliteit in bochten is fantastisch.
Wat ook opvalt is de mooie afwerking van zowel het exterieur als het interieur en de stilte aan boord tijdens het rijden.
Het gemiddelde verbruik valt met 9 liter / 100 km eigenlijk best nog wel mee ( veel stadsritten ).
Dat er over de auto is nagedacht zie je aan de vele details op het gebied van zowel de afwerking als het gebruiksgemak.
Onder andere de in / uitstapverlichting in de portierhendels is erg handig in het donker en ook een standaard aansluiting voor een MP3-speler maakt een CD-wisselaar overbodig.
Voor mij is de nieuwe 3-serie een auto die de maatstaf is in de hogere middenklasse vanwege de uitstekende wegligging, het goede zit- en rijcomfort, de uitstekende afwerking, de soepele en krachtige motor en het aansprekende model.
Nadeel is dan wel de hoge aanschafprijs, maar de auto is deze prijs, gezien het gebodene, absoluut waard!
Update: Nadat de laatste tijd meer snelwegkilometers gereden zijn, is het gemiddeld verbruik nog verder gedaald.
Bij constante snelheden van ongeveer 125 km/h bedraagt het gemiddelde verbruik 1 op 14.
Dit vind ik absoluut niet slecht.
Het zal voor een groot deel toe te schijven zijn aan de standaard 6-bak.
Hoewel de auto een dynamisch onderstel heeft en daardoor fantastische rijkwaliteiten laat zien, blijkt het toch ook een zeer comfortabele auto te zijn.
Verder voelt alles degelijk aan: geen rammels, piepjes of kraakjes.
De besturing is fijngevoelig en werkt zeer precies, de bank schakelt trefzeker, de stoelen zitten op lange afstanden comfortabel.
En zelfs de ruimte achterin blijkt voor volwassenen meer dan voldoende.
PROBLEMEN
Deurhendels buitenzijde blijven na het openen af en toe ’hangen’.
Verder géén problemen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.



