Audi RS4 Avant 2.9 TFSI quattro (2018)

autoreview

Audi RS4 Avant
Audi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 Avant

Signalement

UitvoeringRS4 Avant 2.9 TFSI quattro
Versnellingen8, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2018
Jaar van aanschaf2023
KM-stand bij aanschaf55.000 km
KM-stand laatst75.000 km
Lezerswaardering: 33%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

20K KM Gereden

  • 75.000 km

- Prima daily drivers auto.
- Stage 1 getuned. Top prestaties met 520PK en 780 nm.
- Wintersport met 4 volwassenen is goed te doen.
- Defect DRC systeem. Dit komt vaak voor bij een RS4. Reparatiekosten was 5K. Gelukkig binnen de garantietermijn van 1 jaar.
- Bij slecht wegdek voel je dat duidelijk terug in de auto. Dit is wel een minpunt.
- De gasresponse in zijn D reageert slapjes en in zijn S aggresief. Je mist soms een middenweg.
- In zijn S mooi geluid, zit wel een vertraging in het flipperschakelen.
- tm 2018 zijn non-opf dus is het motor geluid top.
- Stoelen & interieur. Alles is van TOP kwaliteit. Geen gekraak of goedkoop plastic.

Conclusie en tip: Koop dit segment auto’s altijd met garantie en check de DRC historie. Verder is de auto zeer betrouwbaar. Zeker gechipt met 520 paarden en Quattro systeem zeer geschikt voor het Nederlandse natte klimaat. Auto is altijd beheerst en doet geen gekke dingen. Interieurkwaliteit is super. Keramische remmen heb je absoluut niet nodig, dus modellen die dat hebben zou ik vanwege kosten zeker overslaan.

Concurrenten:
- C63 station. Klinkt beter en is speelser, maar wil je dit als daily driver met het Nederlandse klimaat?

- M3. De RS4 B9 is beter dan de m3 tot 2021. De nieuwste M3’s zijn wel beter maar kosten het dubbele ivm de B9 dus kan je deze vergelijking niet trekken.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (12)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.