Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI 140pk Attraction (2010)

autoreview

Audi A3 cabriolet
Audi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 CabrioletAudi A3 CabrioletAudi A3 CabrioletAudi A3 CabrioletAudi A3 CabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 cabrioletAudi A3 CabrioletAudi A3 Cabriolet

Signalement

UitvoeringA3 Cabriolet 2.0 TDI 140pk Attraction
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2010
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf86.600 km
KM-stand laatst90.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Van ster naar vier cirkels

  • 90.000 km

Na 500.000 km afscheid genomen van deze Mercedes http://www.autoweek.nl/autoreview/22444/mercedes-benz-e-220-cdi-classic-combi en overgestapt op een Audi A3 2.0 TDI Cabrio. 2.0 TDI omdat ik zo'n 35.000 rijdt per jaar en Cabrio omdat ..... nou ja, gewoon omdat we cabrio willen rijden.

De Audi kocht ik van een particulier voor een zeer redelijke prijs. Bovendien wilde hij me ook nog een half jaar garantie geven op alle werkzaamheden boven normaal onderhoud en slijtage.

De eerste kapotte LED unit van een achterlicht kreeg ik zonder blikken of blozen vergoed. Maar verder: een heerlijke wagen. Lekker rijden met een verbruik van zo'n 1 op 19. De laatste tank niet sneller dan 100 km/h gereden om te kijken wat er max uit te slepen is: 1 op 22 zelfs. De auto is ontdaan van elke luxe, zodat er niet veel aan kapot kan gaan of gejat kan worden.

Met 10 graden en droog weer is het prettig rijden met het dak er af. En tenslotte, dat McDonalds logo dankzij de rolbeugels achter de achterstoelen.... dat wordt vanzelf een keer cult ;) Binnenkort meer......

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Audi A3

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.