Audi A2 1.4 Exclusive (2002)

autoreview

Audi A2
Audi A2Audi A2Audi A2Audi A2Audi A2Audi A2Audi A2Audi A2 - interieurAudi A2 - interieur

Signalement

UitvoeringA2 1.4 Exclusive
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik heb deze Audi nu bijna 4 jaar en gebruik hem voornamelijk zakelijk. Ik moet zeggen dat dit de meest betrouwbare auto is die ik ooit heb gehad. Daarnaast is het een prachtig model en is ie technisch zeer geavanceerd.

Perfect wegligging, zeer ruim interieur met een perfecte stijlvolle afwerking. Inmiddels heb ik twee kinderen en ook daarvoor is voldoende ruimte ook voor een vakantie naar Italie of Frankrijk, cruisecontrol op 135, klimaatregeling op 21.5 en rijden maar!

Het verbaast mensen die de auto niet kennen dat ie zo ruim is en dat ie rijdt als een grotere auto. Topsnelheid, gemeten via mijn navigatie systeem is 187!(met 1.4 motor). Hier zien we dus duidelijk de voorsprong van deze auto die van aluminium is gemaakt. Wegligging is top ook hier weer het voordeel van het gebruik van aluminium en daardoor en lager relatief zwaarte punt.


De auto rijdt na bijna 140000 km eigelijk nog als nieuw, niets op aan te merken. Ook weer als resultaat van het lage gewicht, de onderdelen slijten gewoon minder hard. Interieur ziet er keurig uit, nauwelijks slijtage.
Binnenkort moet de auto eruit, wil hem door een a3 sportback vervangen maar twijfel nog omdat het plaatsaanbod in de a3 gewoon minder is!
Niet schlecht, jammer dat ze ’m niet meer maken.
Bij 155000 km de auto aan de leasemaatschappij teruggegeven.

PROBLEMEN

Problemen met de auto :

bij 60000 km bobine vervangen
bij 100000 km Lambdasonde vervangen
bij 137000 km dynamo vervangen
Voor de rest gewoon regulier onderhoud en een keer de airco laten schoonmaken. Schokbrekers, uilaat en koppeling zijn gewoon nog orgineel. Nooit last van condens in koplampen gehad(zie dit in een paar reviews).

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.