Alfa Romeo 159 1.8 mpi Progression (2008)

autoreview

Alfa Romeo 159 1.8 mpi Progression (2008)

Signalement

Uitvoering159 1.8 mpi Progression
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf56.000 km
KM-stand laatst56.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Een dijk van een auto

  • 56.000 km

Deze auto gekocht na de geweldige 156
De 159 had ik tussen mijn 42 en 50 levensjaar. Kids nog klein en heel veel rijden en uiteindelijk een triest einde. Zonder de totalloss door een beuk van een truck had ik de teller op 210000 km willen zetten. Zwaar de P over in natuurlijk. De auto was een goede schakelaar. Als de 159 goed op toeren reed hij sterk. Ik kan 1 verhaal over schrijven. We gingen op vakantie naar Marrakech in Marokko. Een reis van mischien 3700 kilometer. Het laatste stuk was de beste. Mijn schoonmoeder en mijn vrouw met de boys op de achterbank. Ik rijden en mijn schoonvader naast me. De airco stond te loeien en het was heet. Aangekomen reed ik per ongeluk te ver en moest keren op een plein. We stonden natuurlijk even stil waardoor de moter afsloeg en niet meer wilde starten. De tweede keer gaf ik een dot gas en de moter draaide weer. Ik rij terug naar de straat en parkeer onder een boom. Asfalt temperatuur was 52 graden. Een jongen stond daar met zijn emmer water en een vragende blik. Mag ik uw auto wassen. Natuurlijk. Marrakech een prachtige stad, heet en oosters. Mijn vrouw stralen van geluk. Maar ik was vooral trots op mijn 159. Later thuis in Nederland las ik bij het blaadje van de anwb dat de 159 een vapour lock had gehad. De benzine in de leiding was verdampt. Mijn herinnering aan die mooie reis door de woestijn tussen Casablanca en Marrakech in de 159 zal ik nooit meer vergeten

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.