Alfa Romeo 156 1.8 T.Spark 16V (2000)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 156 1.8 T.Spark 16V |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2000 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand bij aanschaf | 20.800 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De auto rijdt ontzettend lekker en ziet er fantastisch uit (zowel van binnen als van buiten). Een auto waar je elke ochtend weer met plezier instapt. Het brandstofverbruik valt mee (1 op 11,1 km). De stoelen zitten fantastisch, het motorgeluid bij optrekken is fantastisch, bij constant toerental is de motor vrij stil. De volautomatische airco doet goed zijn werk en het directe stuurkarakter is heerlijk.
De afwerking van de auto is echter matig (zie problemen).
PROBLEMEN
Matige afwerking wat leidt tot tal van kleine en soms grote problemen. Verlengde garantie is aan te bevelen!
Piepjes en kraakjes te horen (kan zeer irritant zijn - gelukkig zelf opgelost), versnellingsbak defect, elektrische storingen zijn de 156 ook niet vreemd, kortsluiting gehad bij aantrekken handrem, diverse lampjes defect.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.