Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark 16V Distinctive (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 147 1.6 T.Spark 16V Distinctive |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2012 |
KM-stand bij aanschaf | 188.000 km |
KM-stand laatst | 258.000 km |
aankoop
- 188.500 km
Nadat ik in de alfa romeo 147 van mijn schoonouders had gereden wist ik dat ik een alfa romeo 147 wilde hebben.
Voor 1800 euro een mooi examplaar gevonden voorzien van alle luxe. Wel na een week geconstateerd dat thermostaat defect was maar dit was voor 50 euro opgelost.
Afscheid
- 258.000 km
Auto een kleine vier jaar in bezit gehad, auto heeft mij nooit laten staan, altijd starten en rijden. Alleen standaard onderhoudskosten gehad. Erg veel plezier gehad van de auto. Een genot om in de te rijden, ik had de 120 pk versie miste wel een beetje power.
De auto zou goed een 6de versnelling kunnen gebruiken en een alfa kwaaltje was het olieverbruik namelijk 1L / 1000km olie.
Uiteindelijk verkocht omdat benzineverbruik in die tijd nog niet belangrijk was en ik meer ging rijden.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.