AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Alfa Romeo 146 1.4 Twin Spark 16V L (1998)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 146 1.4 Twin Spark 16V L |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1998 |
Jaar van aanschaf | 2001 |
KM-stand bij aanschaf | 110.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Mijn Alfa 146 op G3 laat zich het beste kenmerken als een betrouwbare auto met lage onderhoudskosten. Ondanks dat het blokje pas vanaf 4.000 t/m echt uit de verf komt, en dus het sportieve rijden niet schuwt, wordt dit gecombineert met een prettig verbruik van ongeveer 1 op 10,5. Helaas is de auto voor lange bestuurders, ik ben zelf 1,94m, wat aan de krappe kant wat hoofd- en beenruimte betreft. Bijkomend voordeel is de lage aanschafprijs van recente bouwjaren.
PROBLEMEN
Regulier onderhoud, rijdt op het ene gas beter dan op het andere.
8,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren