
Alfa Romeo Tonale 1.5T Hybrid 130pk Super (2023)
Sinds een kleine maand ben ik - na 14 jaar Fiat gereden te hebben - eigenaar geworden van...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 27 juli 2010 |
|---|---|
| Op forum sinds | 29 oktober 2025 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 62 |
Sinds een kleine maand ben ik - na 14 jaar Fiat gereden te hebben - eigenaar geworden van...
Vanwege de hoge kilometerstand op de Croma (404.098) en de daarbij behorende ouderdomsproblemen...
Morgen (08-10-2016) ruil ik mijn Fiat Croma 1.9 MultiJet 16v Business Connect uit 2005 in...
Dit is de eerste review die ik voor mijn Fiat Croma schrijf. Ik kocht auto in Mei 2014 met...
Nadat mijn oude, trouwe Marea Weekend 2.4 TD125 uit 1997 met 437.916 km (!!!) afgelopen april...
-Intro- Zo zit je op een willekeurige avond op Marktplaats te surfen, op zoek naar een FIAT...
Vooralsnog is het bij mij opgelost na het bezoek aan Hedin. Ze hebben het op druk gezet en konden het...(9 augustus 2026)
Wat een leuke reactie, dank! En veel plezier met de tuning, je zult er geen spijt van krijgen 😁(9 augustus 2026)
Absoluut, ik rijd al jarenlang Italiaans, dat is van huis uit mee gegeven! Leuk! Ja, je kunt het zonder...(9 juli 2026)
Dankjewel voor je reactie! Ben nog steeds gek op die kleur! Ik ga inderdaad weer terug naar mijn specialist...(8 juli 2026)
Dat meen je! Zou het echt zo simpel zijn? Was dit ook op een Tonale? Dank voor deze briljante ingeving,...(8 juli 2026)
Echt een prachtige kleur op de Giulia! Heel uniek en inderdaad doet het denken aan Azzurro Nuvola. Ik...(8 juli 2026)
Absoluut! Een Alfa Romeo is een beleving. Goede vraag, ik zal dat nog even aanpassen in de review....(11 maart 2026)
Geweldig, echt genieten met hoeveel liefde en passie jij zorgt voor jouw 159. Klasse! Dat ze nog maar...(3 december 2025)
Onbegrijpelijk wel dat we in Nederland weer zo'n uitgekleed gamma krijgen. Geen diesel meer en zelfs...(29 oktober 2025)
Zal ik doen. Ben heel benieuwd hoe het uitpakt en vooral rijdt 😎🥳(26 mei 2025)