
Daihatsu Move (1997)
Het begin: In het voorjaar 2020, op zoek naar een goedkoop barreltje, kwam ik op internet...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 8 april 2013 |
---|---|
Op forum sinds | 28 juni 2017 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 95 |
Het begin: In het voorjaar 2020, op zoek naar een goedkoop barreltje, kwam ik op internet...
Op 1 mei 2020 heb ik mijn Daihatsu Sirion 2 ingeruild voor een Renault Twizy, bouwjaar 2012....
Ik heb de auto begin april gekocht bij een autobedrijf in Oisterwijk. De Sirion stond daar...
Auto gekocht bij een autobedrijf in Tilburg. De prijs was scherp (€ 1250,-- - € 150,-- inruil...
De auto gekocht bij een bedrijf in Den Haag, gespecialiseerd in oudere bestelauto's met name...
Omdat ik op dit moment werkzoekend ben, werd de wegenbelasting van de Citroen Jumpy, bijna...
Oud Welzorgauto. Auto rijdt als een echte ouderwetse diesel, degelijk maar traag en lawaaierig....
2021 -
2017 - 2020
2015 - 2022
2009 - 2014
Dat van "geen kik meer geven" geldt ook voor de bestuurder +... als er toch iets fout gaat. (24 april 2025)
Olielekkage is volgens mij geen apk-afkeurpunt maar er wordt wel melding van gemaakt als "overmatige...(31 maart 2025)
Tip voor de potentiële kopers: Lees het artikel over de Mobilize Duo. Dezelfde deuren, ook elektrisch...(7 maart 2025)
De actieradius is gelukkig een stuk beter als bij de Twizy. Vooral in de winter kun je de Twizy alleen...(7 maart 2025)
Heb met mijn Twizy een keer enkele kilometers op de snelweg gereden... Doodeng. Ik was erg blij met...(7 maart 2025)
De Twizy heeft een airbag voor de bestuurder en een extra gordel voor over de rechter schouder. (7 maart 2025)
Bij mij in de buurt staat een Peugeot 107 al geruime tijd stil met een verlopen APK (drie jaar). Volgens...(20 februari 2025)
Formaat auto past precies bij de eigenaar. Een student nanotechnologie kan toch moeilijk met een oversized...(9 oktober 2024)
Het is prima dat iemand zijn/haar mening geeft over de stelling van iemand anders, daar is deze rubriek...(18 september 2024)
Had de Peugeot gewoon weggegeven aan iemand het als sport ziet de Peugeot binnen een jaar op te knappen....(15 september 2024)
Heb hetzelfde gehad. Na tweede keer starten ging het lampje uit en werkte de stuurbekrachtiging wel...(24 maart 2020)