
Toyota Auris 1.6 VVT-i Aspiration (2010)
Deze auto ruim 1,5 jaar in bezit en ca. 12.000km mee gereden. Bewust gekozen voor de 1,6 132...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 8 maart 2017 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 59 |
Ach, CEO, Oliver Blume verdiend slechts een slordige 10 miljoen euro per jaar, voor dat schamele salaris...(24 september 2026)
Ik denk dat ze liever extra managers inzetten, Duitsers zijn gek op hiërarchie. Ze commanderen liever...(24 september 2026)
Als ze bij VW zó weinig te doen hebben dan zouden ze het project "Kraft durch Freude" weer op kunnen...(24 september 2026)
Laten we dan met z'n allen het CJIB gaan boycotten, heel simpel, gewoon geen verkeersovertredingen meer...(26 juni 2026)
Interessant om te weten, extra aandachtspunten voor garagist lijkt me.(26 juni 2026)
Toch wel benieuwd wát er dan precies misgaat bij al die auto's die niet tegen de warmte kunnen. Kapotte...(23 juni 2026)
Over smaakt valt niet te twisten. Kwaliteit is belangrijker. Velen vinden dit wel een geslaagde auto,...(1 juni 2026)
Goed nieuws voor het dievengilde en verkeersaso's, met deze VAG rommel heeft meneer de agent geen schijn...(29 mei 2026)
Platen kunnen niet tegen elkaar klappen wat er zit een isolator tussen, de loodplaten worden langzaam...(28 mei 2026)
Heel vaak wel hoor, met een testapparaat d.m.v. een weerstand door kan je een hoog stroomverbruik genereren...(28 mei 2026)