Ford Focus Wagon 1.6 TDCi 109pk Limited (2010)
Mijn eerste ervaringen met deze Ford Focus zijn bijzonder positief! Sinds 29 januari 2010...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 8 september 2005 |
---|---|
Aantal reacties op artikelen | 28 |
Mijn eerste ervaringen met deze Ford Focus zijn bijzonder positief! Sinds 29 januari 2010...
Heerlijke wagen om mee te rijden. Het is een grote auto, veel ruimte en veel comfort. Persoonlijk...
Volgt er nog praktische info voor degenen die zich hebben aangemeld? (9 juni 2025)
Ik ben het daar uit ervaring niet mee eens. Heb vijf jaar in een Kodiaq gereden die ik al snel met Eibach...(22 april 2025)
[quote]Zeker weten …[/quote] Maar HOE zeker ben je er precies van? Een GSXR600 is er wel van Suzuki,...(24 december 2023)
En toevallig dat je voor een 190pk diesel exact evenveel betaalt als voor een 306pk sterke benzine....(8 november 2019)
@ppep, waar in de Golf (of een willekeurig andere auto) vind ik de deurmat precies? Heeft die Golf zulke...(2 januari 2018)
Harry, gefeliciteerd met deze test. En volgens mij is AW best positief over de auto...(11 december 2017)
Marco Gorter, wat mij betreft één van de plezierigste presentatoren in autoland, zo niet dé prettigste...(7 december 2017)
Auto's die alleen maar op het circuit mogen zijn in mijn optiek per definitie te duur. Je hebt er verhoudingsgewijs...(3 november 2017)
Ja, leuk. Maar met zulke belachelijke dakramen kan ik de helikopter dus nergens kwijt...(3 november 2017)
Ik heb recent een nieuwe leasebak mogen bestellen. Puur op basis van de rij-eigenschappen had ik graag...(3 november 2017)