
Lynk & Co 01 (2022)
Ik moet eerlijk zeggen dat deze Lynk niet op mijn verlanglijstje stond.In eerste plaats wilde...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 3 september 2006 |
---|---|
Op forum sinds | 3 september 2006 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 23 |
Ik moet eerlijk zeggen dat deze Lynk niet op mijn verlanglijstje stond.In eerste plaats wilde...
veel is er inmiddels geschreven over deze nieuwe ka. Ik had natuurlijk ervaring met het vorige...
Gisteren opgehaald en de eerste kilometers zitten er al weer op! Een aantal zaken vallen op!...
Ik rijdt nu sinds een week, en een aantal zaken zijn me opgevallen.. + Het panorama dak is...
De nieuwe 01 is een 4 cilinder ipv 3 zoals de vorige. De vorige kan handmatig schakelen maar heeft wel...(3 april 2025)
Hier haalt de auto op benzine zo rond 1:14/15 km Opladen via een EV-punt is niet interessant omdat de...(23 februari 2025)
Flauwe reactie zeg; wees dankbaar dat iemand de moeite neemt een uitgebreide beschrijving neer te zetten...(26 december 2024)
Sorry voor de late reactie; ik heb een blackpack bij de dealer besteld. Misschien iets duurder maar...(10 september 2024)
Je kan hem ook via je naam genoot Max in Apeldoorn(spin off van VolvoNieuwenhuyse ) leasen.Dan beginnen...(10 september 2024)
Ik was zeer in de markt voor de nieuwe Kuga; hij zat beter dan de vorige . Mooi trek gewicht 2100kg....(9 september 2024)
Beste Gast, ik ben het helemaal met je eens. Een heerlijke auto waarbij je weken later nog achter mogelijkheden...(8 juni 2024)
Ff een foutje corrigeren mijn KM stand is nu 27877km.(9 februari 2024)
Hij lijkt steeds meer gewoontjes. De eerste ka was sensationeel; de 2e ook nog steeds stoer en eigenzinnig....(9 februari 2016)
Inmiddels zitten de eerste 70.000km erop en ik moet zeggen nagenoeg probleemloos! Alleen het konstante...(5 mei 2015)