
Renault Twingo 1.2 Emotion (2007)
Vrijwel tegelijkertijd met de koop van de Clio Estate maart vorig jaar geheel onverwachts...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 5 februari 2023 |
---|---|
Aantal reacties op artikelen | 168 |
Vrijwel tegelijkertijd met de koop van de Clio Estate maart vorig jaar geheel onverwachts...
Vorig jaar na toch wel erg slechte ervaring met mijn vorige 2013 Clio IV 1.5 DCI m.b.t. tot...
Het gemiddelde niveau van zowel voor als tegenstanders lijkt mij ongeveer 6 jaar. Maar goed de zomervakantie...(14 juli 2023)
@ van Puffelen. Wellicht in jou VVD en Renault klassiek kringen. Daar zitten veel mensen die het denk...(14 juli 2023)
@ Van Puffelen wellicht is het voor jou een goed land want met een Austral een Zoe voor de deur en nog...(13 juli 2023)
@ L Beake, Waarom heb jij 2 autoś voor de deur staan? en een ander moet het met een deelauto doen? Geef...(13 juli 2023)
@ Joep van Puffelen . Ik weet dat je jezelf gemeentelijk altijd hebt ingezet voor de VVD. Maar als je...(13 juli 2023)
Pff weer het zoveelste van het zoveelste van hetzelfde bij Renault. Weer een SUV erbij. Een MPV wil...(13 juli 2023)
Tja, de D66/GL Pvda woke tiert voorlopig flink door in onze hoofdstad en dat is vanaf 2030 als het tegenzit...(13 juli 2023)
1.3 TCE worden niet geleverd. Staat dus onderin het bericht. Over het hoofd gezien. (12 juli 2023)
Een overbodige auto in het Renault gamma. Is ook geen echt verkoopsucces. Wordt ook wel erg vol met...(12 juli 2023)
@ mrtn 600 Dat is ook hier het sentiment dat hier op de site is. Het is allemaal extreem met de mensen...(11 juli 2023)