
Toyota C-HR 1.8 Hybrid Dynamic (2020)
Toen de eerste generatie van de Toyota C-HR tien jaar geleden werd gelanceerd, wist ik het...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 10 oktober 2022 |
|---|---|
| Op forum sinds | 10 oktober 2022 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 16 |
Toen de eerste generatie van de Toyota C-HR tien jaar geleden werd gelanceerd, wist ik het...
Tja, dan sta je op zo'n kruispunt; na jarenlange ervaring met dieselmotoren maak je met het...
Januari 2019; Ik zag bij de Ford-dealer een mooie zwarte Ford Focus 1.6 Tdci uit 2013 staan....
Aygo Cross is ook een heel leuk model en die heb je tegenwoordig ook in de hybride versie. Ook al eens...(17 mei 2026)
Hahaha, dank je wel!(17 mei 2026)
Ja, herkenbaar hoor. Ook ik heb moeten wachten tot ik een C-HR heb kunnen aanschaffen. De Executive...(17 mei 2026)
Dat ben ik wel met jou eens hoor. De Ioniq leent zich ook uitstekend voor een taxi vanwege de bagageruimte....(17 mei 2026)
Ja, het is eigenlijk een 9.5, een afgeronde 10. En smaken verschillen hè. Bij mij roept deze auto emoties...(17 mei 2026)
Hè, laat mij nou even in de waan. We zijn nog maar een aantal maanden verder. Ben nog steeds verliefd...(15 mei 2026)
Dank je wel! Ik heb de C-HR nu zo'n drie maanden. Ik kan nu al concluderen dat de Ioniq zuiniger is....(15 mei 2026)
Bedankt. Ja, foto's volgen binnenkort.(15 mei 2026)
Dank je wel! Het zit erop! Ik kijk met een goed gevoel terug op de Ioniq. U ook nog veel veilige kilometers...(13 februari 2026)
Ja, dat zijn mijn ervaringen ook. Bijzonder dat ze in de VS de kwaliteit van deze auto belabberd vinden....(13 juli 2025)