
BMW iX1 eDrive20 (2023)
Het was ergens in november 2022, ik had overeenstemming bereikt voor een nieuwe baan! Als...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 8 oktober 2012 |
|---|---|
| Op forum sinds | 2 juli 2017 |
| Aantal reacties op forum | 1 |
| Aantal reacties op artikelen | 310 |
Het was ergens in november 2022, ik had overeenstemming bereikt voor een nieuwe baan! Als...
Introductie & het eerste jaar met onze fijne BMW 320i Touring! Het is bijna een jaar geleden...
Best lezer, Ook ik maak er graag gebruik van om mijn ervaringen, in de breedste zin van het...
2025 -
Ja het lijkt inderdaad niet te geloven, maar ook ik kan bevestigen dat de 120 en 220 echt heel zuinig...(29 april 2026)
[quote]Best wel spannend wat deze '40 versie gaat doen in de 3 serie.[/quote] Exact! Zeer spannend...(1 april 2026)
Wow, dat is best een prima prijs, al besef ik me ook heel goed, dat de vinkjes de prijs snel zullen...(1 april 2026)
U heeft liever een verlichte varkensneus? Bijvoorbeeld ja :-) Maar, uw huidige KIA is er trouwens nog...(31 maart 2026)
Ik zou voor geen goud in één van de hedendaagse KIA's willen rijden. Het is ook echt een doorn in het...(30 maart 2026)
[quote]Maar nu even vanuit de praktijk (rijdende in een iX2 20, ja het is geen mooie auto, vindt ook...(29 januari 2026)
Blijft bijzonder om die discussies en meningen over wel of niet voldoende range te volgen. Of matige...(28 januari 2026)
Ja hij komt drie keer zover, maar de vraag is, tegen welke kosten? De kosten tellen wat mij betreft...(26 januari 2026)
In Nederland was dat al zo (en is het nu nog een klein beetje). Helaas moeten de EV rijders op korte...(6 maart 2025)
@Autoweek, @Lars Krijgsman, is er ook een reden voor deze prijsdaling? Iets met Agentuurmodel? Kan haast...(4 maart 2025)
Hoi, Ik lees dit verhaal en ik dacht meteen, is de voorruit in het verleden vervangen? Het zou kunnen...(28 maart 2024)