MICHEL G

Signalement

Aangemeld sinds20 oktober 2023
Op forum sinds26 april 2024
Aantal reacties op forum0
Aantal reacties op artikelen276

Laatste reacties op artikelen

Tesla-schaamte bestaat echt in Nederland: dit zijn de cijfers

De Europese markt wordt overspoeld door nieuwe Asiatische en Europese EV's in alle maten en prijzen....(31 maart 2026)

Test Renault Twingo E-Tech - Elektrische instapper is bruikbaar en volwassen

Zeer leuk speelgoedje voor rijke kindjes. Is dit wel nog het gepaste moment om het op de markt te brengen...(31 maart 2026)

Test Kia EV2 - Hierom wordt de Kia EV2 ook weer een verkoopknaller

Maak van de 60 kWh batterij een LFP, voorzie standaard een warmtepomp en trek minstens 5000 € van de...(30 maart 2026)

Grote waterstofbel ontdekt in Frankrijk: ‘Brandstof voor miljoenen auto’s’

Blijven inzetten op batterijen, deze witte waterstof zal in de toekomst misschien dan kunnen dienen...(25 maart 2026)

Prijzen Kia EV2 bekend: vanaf net geen €28.000

Die prijzen, man, die prijzen !!!(17 maart 2026)

Test + video: Volkswagen ID Cross - Compacte EV die rijdt als een Volkswagen

Zal samen met de Skoda Epiq en Cupra Raval zeker en vast een successtory worden. De batterijen zijn...(16 maart 2026)

Honda trekt stekker uit de 0 Saloon en 0 SUV: 'De vraag naar EV's neemt af'

Tja, als men tegen 2050 op wereldvlak een verhouding van 50 % bereikt van EV tegenover ICE (al dan niet...(12 maart 2026)

Deze koplamp kost €4.000 en is bijna niet te vinden

Bwaaa, niet overdreven, de vervanging van een rechter led licht unit op mijn Mazda MX-5 ND kost mij...(12 maart 2026)

Elon Musk: “De Europese auto-industrie is niet innovatief genoeg”

In theorie misschien allemaal mooi en wel maar de meeste klachten over de technologisch geavanceerde...(4 maart 2026)

Nieuwe elektrische en plug-in hybride gezinsauto's van Ford naar Nederland

Weeral veel te duur, te kleine batterij, te lage DC laadsnelheid. Het wordt echt hopeloos met de Europese...(25 februari 2026)