Volvo V70 T4 Nordic+ (2015)
Review opnieuw omdat oude review van eind 2016 niet meer was gekoppeld aan account. Update...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 17 juli 2021 |
---|---|
Op forum sinds | 17 juli 2021 |
Aantal reacties op forum | 5 |
Aantal reacties op artikelen | 22 |
Kijk eens filmpje over autonoom rijden in San Francisco. Uiterst complexe verkeerssituaties worden indrukwekkend...(15 april 2025)
Wat een leuk stuk weer Jan, en die 10k extra zijn het geld wel waard. Maar inderdaad, wie bestelt nog...(5 april 2025)
Ben benieuwd welke Chinese merken hier echt groeien. BYD, hoewel ik dat goedkoop vind. NIO blijft twijfelachtig,...(7 maart 2025)
Zeer onbetrouwbaar bestuur. Luie en tegenstribbelende autofabrikanten worden beloond. Laat dat nu toevallig...(6 maart 2025)
Weer een leuk aanbod in dit segment. Zeker als tweede auto natuurlijk prima bruikbaar. Of c3, of Panda,...(28 februari 2025)
Met mijn T4 geen enkel probleem met olieverbruik, inmiddels ook bijna 190 k gereden. (6 februari 2025)
Mooi verhaal weer Jan! Het blijft bijzonder wat Tesla voor elkaar heeft gekregen in deze industrie. (27 december 2024)
Belangrijkste oorzaak is natuurlijk de prijsontwikkeling van nieuw. Als een model 3 nog steeds 60 k...(21 november 2024)
Prachtige auto, interessant om te volgen. Ben benieuwd naar de vergelijking met Tesla. Qua efficiency,...(28 oktober 2024)
Tja, dit zien velen al van verre aankomen. VW das war einmal. (6 september 2024)
Weet iemand al hoe de kwaliteit van het Bose systeem is? Ik wil dat eens goed gaan testen. Waarbij de...(17 augustus 2021)
Weet iemand al hoe de kwaliteit van het Bose systeem is? Ik wil dat eens goed gaan testen. Waarbij de...(17 augustus 2021)
Ik ben ook benieuwd naar je vergelijking van de S met de 3. En ook of dat met een open dak of een vast...(23 augustus 2021)
Heb je ook gekeken naar de Hyundai Ioniq 5? Die zou door de opzet ook flinke ruimte moeten hebben voor...(25 augustus 2021)
Echt, kun je met 1,90 achterin een M3 zitten? Dat vind ik wel heel verrassend. In de S vond ik de beenruimte...(17 augustus 2021)
Heb je dan ook achterin proef gezeten bij je collega? ;) Jazeker! Ik pas met mijn 190cm net op de achterbank,...(17 augustus 2021)
Op autoblog staat ook een goed filmpje over model S aanschaf als occasion. Voor mij is de S vandaag...(8 augustus 2021)
Geen V70 overwogen? Voor als je echte kwaliteit wil. Ik zou er zeker eens mee rijden, dan ervaar je...(29 oktober 2022)
Ik zit met precies hetzelfde dilemma. Met sepp en huidige korting kan het verschil best groot worden....(1 oktober 2024)
Een V70? Vind ik al jaren een heerlijke gezinswagen. Mijn kinderen zijn uitgevlogen, dus die van mij...(22 november 2023)