
Skoda Octavia (2020)
In april 2020 heb ik in volle corona- en chipcrisis een eerste maal een leaseauto kunnen kiezen...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 11 augustus 2018 |
|---|---|
| Op forum sinds | 11 augustus 2018 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 75 |
Inderdaad, was ook mijn eerste indruk, maar met de gedachte dat de Rafale wel een verfijnder uiterlijk...(14 december 2025)
Frustrerend te zien dat ze een wagen van de weg halen die je bijna nooit ziet en dat terwijl de Oostblokse...(3 december 2025)
Ik lees ook wel eens wat maar heb nog geen vergelijkende testen gezien tussen een Xiaomi en een Ford.(14 november 2025)
Geen idee, ik heb nog niet met een Xiaomi gereden, jij? Met de Mach E wel en die reed schitterend tov...(13 november 2025)
Ik zag het hierboven in de opmerkingen ook al voorbij komen maar uit eigen ervaring hoop ik ook dat...(9 november 2025)
Natuurlijk, maar dat maakt wel dat dit punt voor ons heel belangrijk is en de Scenic spijtig genoeg...(4 november 2025)
Bij mij is de Scenic van het lijstje geschrapt bij het zien van de trildrempel. Mijn vrouw en ik zijn...(3 november 2025)
Mij deed deze Corolla direct aan de Opel Ampera denken. En dat bedoel ik positief. Haal de voor- en...(29 oktober 2025)
Knappe auto op alle gebied en binnen de aanwezige techniek. Zeer fijn dat de reportages van Cornelis...(27 oktober 2025)
Ik had de 150pk diesel/DSG combinatie in de huidige Octavia (prefacelift) via Belgische lease. Daarmee...(22 oktober 2025)