
BMW 535d High Executive (2011)
Eigenlijk was het de bedoeling om dit jaar een Volvo V60 plug-in hybrid aan te schaffen op...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 22 februari 2013 |
|---|---|
| Op forum sinds | 13 oktober 2025 |
| Aantal reacties op forum | 1 |
| Aantal reacties op artikelen | 50 |
Helemaal eens met deze analyse. Ik heb zelf een A5 B9, eigenlijk heet hij F5, cabrio. En ik vind inderdaad...(27 december 2025)
Ik hoop dat ze er nog iets van kunnen maken met dat nieuwe Opel Astra-front, want de pre-LCI is gewoon...(12 maart 2025)
Wat waren auto's toen nog mooi... het gouden tijdperk van de auto (7 februari 2025)
Onbegrijpelijk bizarre move om de microhybridisering bij de benzines af te schaffen. Dat doen BMW en...(23 oktober 2024)
Qua prijs wow. 3 ton is de nieuwe 2 ton (12 april 2024)
Ik denk dat ze met het zouteloze exterieurontwerp willen aangeven hoe zouteloos en flauw de aandrijflijnen...(15 oktober 2023)
Erg fraai. Alleen zou ik aftermarket wel de afzichtelijke 'kieuwen' laten wegwerken. (16 augustus 2023)
Eens. Waarschijnlijk nog het mooist met alle lichten uit. In het zwart. (4 juni 2023)
Binnenkort zal deze door D66 verplicht worden aan iedere Nederlander die een nieuwe [s]Trabant[/s] auto...(4 mei 2023)
Echt een enorme achteruitgang t.o.v. het huidige model. Volgens mij zien we de gevolgen van het vertrekken...(4 april 2023)