
Mazda MX-5 1.8 Silver Edition (2014)
Naast de auto heb ik ook een motor, een Suzuki V-Strom. In de zomermaanden maken wij (echtgenote...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 21 april 2010 |
|---|---|
| Op forum sinds | 9 maart 2004 |
| Aantal reacties op forum | 23 |
| Aantal reacties op artikelen | 10.344 |
Naast de auto heb ik ook een motor, een Suzuki V-Strom. In de zomermaanden maken wij (echtgenote...
Mijn vorige auto was een hele fijne Ford Focus Wagon 1.0 Titanium. De beste auto die ik vanaf...
In april 2017 vond ik het tijd voor de aflossing van de uitstekende Skoda Octavia 1.9 TDI....
In januari 2010 moest mijn 11 jaar oude Opel Astra een paar dure reparaties ondergaan. De...
Een nieuwe eeuw, een ’nieuwe’ auto. Januari 2000 werd de oerbetrouwbare Suzuki ingeruild...
2022 -
Ik vind het prima dat die youngtimerregeling wordt afgeschaft. Het moet allemaal groen en schoner en...(19 december 2025)
Dat is niet alleen in Friesland. Het zijn zoals overal geen nationalisten maar vuurwerkvandalen. Die...(19 december 2025)
Mooie auto en zo op het oog gunstig geprijsd, maar wel één voor voornamelijk het westen en midden van...(19 december 2025)
Er zijn er genoeg die de boete voor het rijden onder invloed en de kosten voor de educatieve maatregel...(19 december 2025)
Had het bij die laatste zin gelaten.(18 december 2025)
Mooie auto. Ik heb alleen het gevoel dat de huidige 408 wat erg hoog op de poten staat en dat is bij...(18 december 2025)
Volgens mij hebben ze in Brabant al tweetalige plaatsnaamborden, al is het maar voor een deel van het...(18 december 2025)
Veeg wel tijdig de tranen uit je ogen, de wanden van het akwadukt zijn hard. Het is ook juist gespeld.(18 december 2025)
Als geboren en getogen Drent woon ik nu meer dan 40 jaar in Friesland. Ik versta het, lees het maar...(18 december 2025)
Een gratis taalcursus voor de niet-friezen wanneer je de provinciegrens passeert. Zo steek je nog eens...(17 december 2025)
Proton Persona omgebouwd naar MMBS (45 km/u) Gezien de dealernaam op de oorspronkelijke kentekenplaathouder...(16 oktober 2021)
In het voorjaar de Z4 pakken voor een paar dagen Sauerland, de Eifel of de Harz en je bent het hele...(20 november 2025)
Mijn 2 Active Tourer zit perfect. Is natuurlijk een persoonlijke beleving. Fijne stoelen en vooral de...(30 april 2025)
Ik heb 'm nu in het echt gezien en het is een plaatje van een auto. Mooie kleur, in mijn ogen de...(23 december 2024)
Ik spreek even voor mijn beurt en misschien weet Kristian nog wel een veel betere, maar JB in Dieverbrug...(14 januari 2023)
Iedereen weet hier wat voor werk hij doet...? Nee toch. Ondanks dat ik geen fan ben van zwarte wielen...(22 januari 2022)
haha, nee was niet helemaal mijn soort feestje. Heeft wel het landelijk nieuws gehaald zag ik. Zwolle,...(20 januari 2022)
4 nieuwe GoodYear Vector en de "oude" GoodYear Efficientgrip op MP.(13 januari 2022)
Getver Kristian. Zwarte velgen. Wordt het toch nog een foute 3. Je had wel even om toestemming kunnen...(10 januari 2022)
Subaru is altijd zeer geliefd onder de caravanbezitters. Vierwielaandrijving, trekgewicht en goede kwaliteit....(4 april 2022)