
BMW 120i (2023)
Naar een tijdje nagedacht te hebben, heb ik toch besloten om weer eens naar een andere BMW...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 3 januari 2009 |
---|---|
Op forum sinds | 3 januari 2009 |
Aantal reacties op forum | 4 |
Aantal reacties op artikelen | 167 |
Naar een tijdje nagedacht te hebben, heb ik toch besloten om weer eens naar een andere BMW...
Naar 20 jaar Opel te hebben gereden, vond ik het tijd worden om eens naar een ander merk...
Naar 1,5 week wachten was het afgelopen vrijdag zover, ik heb mijn nieuwe Opel Astra K sports...
Ik zag op autoweek vandaag dat er bij het aanmaken van een nieuwe review, de nieuwe opel astra...
A.s. Dinsdag 01-04-2014 wordt mijn nieuwe Opel Astra J Sports Tourer Sport 1.4 Turbo 140 PK...
Opel astra J sport tourer 1.4 Turbo 140PK Sport ( 28000 KM ). Na 2 jaar met alle tevredenheid...
Na 2 jaar met alle tevredenheid mijn Opel Corsa D Cosmo OPC-line te hebben gereden, hebben...
ERVARINGEN Ik heb de Opel corsa D OPC Line gevonden via internet bij de Peugeot dealer....
Bedankt voor u reactie ik krijg veel positieve reacties op de kleur en samenstelling. Verder heeft u...(31 juli 2025)
Bedankt voor u reactie. Ik ga ook eens naar u reviews kijken(31 juli 2025)
Hé Dimitri, Bedankt voor u reactie en ben er zeker zuinig op. U heeft ook een leuke bmw en leuke review...(30 juli 2025)
Leuke review om te lezen en zeker een mooie BMW. Ben benieuwd naar een van je volgende reviews (30 juli 2025)
Goededag RW54, Ik kan u zeggen als u de auto normaal gebruikt merk je het niet direct, zeker niet als...(12 maart 2025)
Leuke review om te lezen en benieuwd naar u review van de BMW i5 touring die u heeft gekocht. Ik heb...(2 maart 2025)
De Speedster en de OPC modellen waren leuke auto’s. Dat waren de betere jaren voor Opel nu is het helaas...(2 maart 2025)
leuke review om te lezen ben benieuwd naar u volgende auto. (1 maart 2025)
Zeer leuke review om te lezen ben benieuwd naar de volgende de update. Nog veel veilige km toegewenst...(1 maart 2025)
Interessante review om te lezen ook zijn de lezers reactie waar je veelvan opsteekt. Ben benieuwd naar...(1 maart 2025)
Heeft hier al iemand ervaring met de dakdragers van de nieuwe Opel astra K sports tourer. Ik hoor het...(21 augustus 2017)
Beste B-Real, Ik heb wederom weer een nieuwe astra K sportstourer terug gekocht, wel gewaagd gezien...(13 juni 2017)
Beste Forumleden, Ik heb naar veel wikken en wegen de beslissing genomen om mijn huidige Opel Astra...(10 mei 2017)
Toch nog ff een update m.b.t. de wifi van Vodafone. Gisteren na bijna 2 weken kreeg ik een email. Probleem...(10 mei 2017)
Ook hier een slechte ervaring met Internet in the Car van Vodafone. Na eerst maar eens gebeld te hebben...(30 april 2017)
@ Corsa D OPC line, vervelend verhaal! Je betaald er grof voor en dus verwacht je dat het werkt of in...(30 april 2017)
Beste forumleden, Ik ben even een tijdje minder actief geweest op het forum waardoor ik dus niet...(30 april 2017)
Beste D2 en B-real, Mij is verteld als je de app wil laten werken je alleen een abonnement op OnStar...(16 april 2017)
Beste forumleden, Ik ben even een tijdje minder actief geweest op het forum waardoor ik dus niet...(16 april 2017)
Beste forum gebruikers, Ik heb hier een setje 18 inch bi-color velgen liggen voor de Astra K. Er is...(8 maart 2017)