
BMW 225xe iPerformance Active Tourer (2016)
Sinds najaar 2019 ben ik in het bezit van de BMW 2 Active Tourer, en dat betekent dat ik...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 23 april 2011 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 18 |
Nog een aanvulling. Ik ben tevreden over de nieuwe All seasons van Bridgestone. Verbruik is wat hoger...(7 november 2025)
De betrouwbaarheid van Citroën wordt schromelijk onderschat. De Franse diesels zijn superieur aan de...(15 maart 2025)
De populariteit van de Polo heeft me destijds verrast. Ook ik was in de markt voor een 'spaardiesel'...(10 maart 2025)
Nog over de video. Top dat er even aandacht wordt gegeven aan de banden onder de BMW. Zwaar onderschat...(18 januari 2024)
Fijne review., ook al omdat de onderhoudskosten ter sprake komen. Over de banden en het geluid. Standaard...(16 maart 2023)
De reageerders huilen volgens mij weer lekker mee met de wolven in het bos. Ik heb er 4 jaar een gehad...(21 april 2022)
Leuke, herkenbare review. Het banden geluid is wel een 'dingetje' ja. Voor de winter heb ik Continental...(22 januari 2022)
Prachtige auto, mooie uitvoering en een heel 'herkenbare' review. Echter: een 3- deurs uitvoering hoort...(14 december 2021)
Wat een fijne video ! In korte tijd worden de beide modellen even goed doorgenomen, en een redacteur...(4 december 2021)
Opvallend hoeveel reacties niet gebaseerd zijn op kennis of ervaring met de BMW. Natuurlijk:( te) duur...(14 november 2021)