
Dacia Spring Electric 45 Comfort Plus Orange Pack (2022)
Na 5 jaar in een Opel Karl te hebben gereden liep het privatelease contract af. We moesten...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 2 februari 2019 |
---|---|
Op forum sinds | 2 februari 2019 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 90 |
Na ca. 15000 km in ruim 2 jaar is mijn mening over de Spring nog steeds positief. Ik kan voor de energiekosten...(31 maart 2025)
Ook de R4 (en R6?) waren a-symetrisch door hun veersysteem. (8 februari 2025)
Het dashboard van de Citroen GS/GSA mag eigenlijk niet ontbreken in deze serie (12 januari 2025)
Die collega's hebben nog nooit van het spoor gehoord denk ik. Of het is gewoon een lullige smoes. (9 januari 2025)
Dit is toch gewoon een Spring met Skoda logo (6 november 2024)
Een facelift heeft voor mij betrekking op de voorkant, dit is dus meer een botomlift.(:P) (5 november 2024)
Ik ben het helemaal eens met de schrijver. Wat ik mis is zijn/haar ervaring aan de laadpaal. Na ruim...(22 oktober 2024)
Vergeet het verleden niet! Kijk eens naar de britse automobiel industrie, Rootes, BLMC en Daimler/Jaguar....(13 oktober 2024)
Dat vonden de engelsen ook in 1945. Ze namen het geheel mee en noemden het vervolgens "Bristol" (1 oktober 2024)
Jammer dat dit prototype verloren is gegaan. Het doet mij wel sterk denken aan de productieversie van...(20 augustus 2024)