
Citroen C4 PureTech 130 Shine (2017)
Nadat een vrachtauto mij en mijn Citroen C5 uit 2004 (zie review bij de C5) in de berm had...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 7 juni 2012 |
---|---|
Op forum sinds | 20 augustus 2017 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 10 |
Nadat een vrachtauto mij en mijn Citroen C5 uit 2004 (zie review bij de C5) in de berm had...
zie eerder.
Omdat ik nogal een Pietje precies ben een afspraak gemaakt bij mijn merken dealer Peugeot/Citroën (Haaima...(24 oktober 2023)
Ook net gelezen op Internet: Voor alle VAG adepten: Is de 1.2 TSI betrouwbaar? TSI motor problemen –...(6 juli 2023)
Ik rijd zelf ongeveer 20K per jaar en dus ieder half jaar wordt er met een beurt even naar de D-riem...(8 april 2023)
Ik kan mij niet vinden in de negatieve reacties die ik hier tegenkom. Hadden VAG producten niet ook...(26 maart 2023)
Beste Hansdeconinck, De foto's gaan er zeker komen! Wat betreft de distributieriem, is gecheckt. En...(20 februari 2023)
Wat een leuke en vlot geschreven review met gewoon de dagelijkse praktische zaken waar je als automobilist...(3 augustus 2022)
Over design/smaak valt (meestal) niet te twisten. Ik ben de C5 in de loop van de tijd mooi gaan vinden....(23 juli 2022)
Oja, die was ik glad vergeten. Ik heb ook nog een Citroen Xantia 2.0i gehad in de mooie kleur groen/grijs/blauw,...(23 juli 2022)
klopt helemaal. Ook over de botsproef. De C5 is de "vergeten groente" .... Dank voor jullie reactie,...(21 juli 2022)
Hoi Harry, Inderdaad zijn deze diesels "onverslaanbaar" Ik heb aan Gerard Sprenkels een hele goede!...(21 juli 2022)