Seat Ibiza 1.0 TSI 95pk FR Business Intense (2019)
Voortraject: Na een tevreden periode van 4 jaar in een Skoda Fabia combi vonden wij het tijd...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 26 november 2005 |
---|---|
Op forum sinds | 26 november 2005 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 24 |
Voortraject: Na een tevreden periode van 4 jaar in een Skoda Fabia combi vonden wij het tijd...
Aanschaf en eerste 1000 km ================================================ Sinds 24-05-2012...
Na drie maanden voor de baas in een stoffig land te hebben gezeten was ik drie weken vrij...
Deze 206 heb ik net voor kerst gekocht. De reden dat ik hem kocht was dat hij een vrij lage...
Tot nu toe bevalt eigenlijk bijna alles aan de auto. Ik heb hem nu 1,5 jaar en nog nooit echt...
Motoren... Stellantis is niet de enige met problemen he... Het is geen excuus maar zou dit deels aan...(22 april 2023)
Ik dacht dat Skoda het budget merk was? De Enyaq oogt wat mij betreft hoogwaardiger dan deze ID4. Laatste...(23 september 2020)
Het klepje gaat niet premium open! Wat een onzin... (8 september 2020)
Goede auto! Mijn vader heeft er 3 gehad en nagenoeg nooit problemen mee gehad. Ik weet gek genoeg de...(18 september 2016)
De Subaru vind ik wel geinig maar het is wel de verkeerde versie. Een kleine beetje verder kijken en...(11 oktober 2015)
Mensen kunnen zeuren wat ze willen maar als ze een dagje voor niets in deze auto mochten rijden zullen...(25 juli 2015)
"Dus u wenst een automaat? Prima! Dat is dan ?3200,-. Heeft u klachten? Schrijft u maar naar Den Haag!"...(2 februari 2015)
Zijn echt geweldige auto's! Mijn moeder had er een en mijn opa heeft er nog eentje. Zelfde exemplaar...(23 december 2014)
Knap van BMW dat de reieigenschappen subliem zijn, maar eerlijk is eerlijk wie van de mensen die dit...(3 augustus 2014)
Tekeningen zien er wel goed uit. Maar is dit einde Punto?? :-((23 januari 2014)