
Volkswagen ID.4 1st (2020)
Aanschaf De review begin ik bij de zoektocht en de aanschaf. We zochten een ruimte en comfortabele...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 7 augustus 2006 |
|---|---|
| Op forum sinds | 27 augustus 2025 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 275 |
@Tubmaster: nee, en dat zal ook niet snel gebeuren. On topic: Jammer voor Toyota, volgende keer beter.(25 november 2009)
zo mooi, ik heb er geen woorden voor! Echt prachtig. Jammer dat ik m nooit zal kunnen aanschaffen.(16 september 2009)
goh weer dat conservatieve Daimler...(9 september 2009)
De S-Klasse is een hele goede keuze al jaren de maatstaf in de hoogste klasse, altijd voorop met techniek...(9 september 2009)
wow! wat een prachtige bak, echte auto historie, nu al een klassieker! Nu nog even flink sparen.(9 september 2009)
geen mooie auto, en ik had nog wel de hoop dat BMW weer de goede kant op zou gaan. Jammer.(8 september 2009)
ik ben geen lid van de VAG brigade, absoluut niet, maar ik zou dit ding (die KIA Zaad of hoe ie ook...(2 september 2009)
mooie bak hoor, erg spannend allemaal. Ben wel benieuwd naar het interieur.(30 augustus 2009)
goed bezig, en dat voor een "conservatief" merk.(29 augustus 2009)
best een mooie auto, maar zal het zwaar hebben tegen de E-klasse en A6.(27 augustus 2009)