
Volvo XC40 Recharge P8 AWD
2020 -
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 15 maart 2010 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 7 |
Laat door een erkend bandenservicebedrijf de naafcentrering van de wielen eens nakijken en daar dan...(24 februari 2022)
Om het werkelijke 'Harman Kardon' geluid te kunnen horen moet je 'Surround' wel aanzetten. De hoeveelheid...(14 januari 2022)
Weet iemand hoe ik die foto's recht krijg? -> Foto's maken in 'Landscape'. (12 juli 2021)
Ik rijd ook met de P8 en ben sinds de aanschaf 2x bij de dealer geweest: aanpassing van het alarm en...(11 juli 2021)
Ik vind de CC ook perfect werken via de stengel achter het stuur. Met MMI+ kun je trouwens wel scrollen...(4 oktober 2012)
Ik wilde je niet bang maken maar waarschuwen, zodat je in je garantie periode deze zaken nog kon laten...(8 april 2012)
Deze auto heeft geen Mulitronic automaat omdat het een Quattro is. Niettemin zou ik een specialist in...(21 augustus 2011)