Honda FR-V 2.2i-CTDi Comfort (2006)
Na bekend wording dat onze gezin zou uitbreiden zijn we 3,5 jr geleden op zoek gegaan naar...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 4 februari 2013 |
---|---|
Op forum sinds | 4 februari 2013 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 72 |
nou, schaf de huishoudbeurs dan ook maar af... vrouwen in een huishoudhokje drukken is niet meer van...(3 maart 2018)
Autoweek en autovisie, zeg maar de Kia en Hyundai van de autobladen.. Praktisch zelfde filmpje maar...(10 december 2017)
Ben heel benieuwd naar die Lancia..(8 december 2017)
Het is goed dat Bentley, Lamborghini, Scania lijfsbehoud hebben gekregen onder een groot merk. Alleen...(6 december 2017)
@omewillem, het heeft Volvo anders geen windeieren gelegd. Volvo floreert aardig in chinese handen.....(23 augustus 2017)
Wil je een saaie degelijke auto zonder karakter en emotie, en ook vooral niet opvallen, dan koop je...(18 augustus 2017)
Kans op auto's met terug gedraaide kilometerstanden neemt dan ook meer toe..(30 maart 2017)
Als je dit koopt heb je gewoon geen smaak.. bahbah..(1 maart 2017)
Prachtige wagen! Het zou Alfa Romeo NL sieren als ze alle Alfa's zouden afleveren met voor een 18.2...(24 januari 2017)
Prachtige wagen.(18 januari 2017)