

Volkswagen Tiguan
1.4 TSI ACT|Panorama|Adapt.|Trekh.|Massage|
€ 18.9952017147.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 januari 2017 |
| APK | 28 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.168 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Bij Mont Blanc Premium Cars geloven wij dat een auto meer moet zijn dan alleen vervoer van A naar B. Een auto moet goed voelen zodra je instapt. Comfortabel, betrouwbaar, praktisch en tegelijkertijd stijlvol. Deze Volkswagen Tiguan 1.4 TSI ACT is daar wat ons betreft het perfecte voorbeeld van.
Uitgevoerd in donkergrijs metallic met een prachtig bruin lederen interieur en aluminium sierlijsten straalt deze Tiguan direct klasse en verfijning uit. Het is een smaakvolle samenstelling die je niet vaak tegenkomt en de auto een luxe uitstraling geeft zonder overdreven te zijn. De Tiguan staat bekend als één van de fijnste compacte SUV’s op de markt en zodra je ermee rijdt begrijp je meteen waarom. Een heerlijke hoge zit, veel overzicht in het verkeer, comfortabel geveerd en toch verrassend strak en sportief onderweg.
Ook qua uitvoering is deze Tiguan bijzonder compleet. Denk aan adaptieve cruise control voor ontspannen lange ritten, stoelverwarming, een multifunctioneel stuurwiel, een elektrisch wegklapbare trekhaak en natuurlijk het grote panorama dak dat zorgt voor enorm veel licht en ruimtebeleving in het interieur. Achterpassagiers profiteren bovendien van de praktische inklapbare tafeltjes, ideaal tijdens vakanties of langere ritten.
Onder de motorkap ligt de fijne en efficiënte 1.4 TSI ACT benzinemotor. Deze motor staat bekend om zijn soepele prestaties en prettige rijcomfort gecombineerd met een verrassend gunstig brandstofverbruik. Dankzij het ACT-systeem kunnen cilinders tijdelijk worden uitgeschakeld tijdens rustig rijden, waardoor de Tiguan niet alleen comfortabel maar ook efficiënt onderweg is. Ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere vakantieritten.
Met 147.000 kilometer op de teller laat deze Tiguan vooral zien hoe goed hij onderhouden is. De auto verkeert in nette staat en is technisch volledig in orde. Uiteraard zijn er hier en daar wat kleine gebruikerssporen en lichte krasjes aanwezig passend bij de kilometerstand en leeftijd, maar precies zoals je mag verwachten van een eerlijke en goed verzorgde auto. Belangrijker nog: de auto heeft bij verkoop niets nodig en staat klaar voor nog vele comfortabele kilometers.
Een ontzettend fijne, praktische en rijk uitgeruste SUV met de juiste uitstraling. Precies zoals je hem wilt hebben.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R17
Laadvermogen: 662 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: lichte schade
Verrijdbare schade: Ja
Schadeopmerkingen: Verschillende lichte gebruikersporen
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bij Mont Blanc Premium Cars zijn verschillende financieringsmogelijkheden beschikbaar. Voor meer informatie kunt u altijd even contact met ons opnemen.
Bij aflevering hanteren wij de volgende standaardgaranties op het draaiende gedeelte van de motor en de versnellingsbak:
Auto’s jonger dan 5 jaar en maximaal 150.000 kilometer
• Garantie: 6 maanden of maximaal 10.000 km (wat het eerst wordt bereikt)
Auto’s van 5 tot 14 jaar en maximaal 150.000 kilometer
• Garantie: 3 maanden of maximaal 7.500 km (wat het eerst wordt bereikt)
Auto’s van 14 jaar of ouder
• Garantie: 1 maand of maximaal 2.500 km (wat het eerst wordt bereikt)
Binnen deze standaardgarantie worden uitsluitend de kosten van onderdelen vergoed.
Arbeidsuren, diagnosekosten en overige herstelkosten zijn voor rekening van de koper.
Uiteraard is er de mogelijkheid tot een uitgebreide garantie.
Neem hiervoor gerust contact met ons op voor een offerte op maat.
Met vriendelijke groeten,
Matthijs
Mont Blanc Premium Cars
DISCLAIMER
Mont Blanc Premium Cars spant zich in om alle informatie over de auto zo accuraat mogelijk weer te geven. U kunt echter geen rechten ontlenen aan eventuele fouten, omissies of andere onvolledigheden in de beschrijving van de auto en de opties. Wij adviseren u voor de aankoop de auto en de uitrusting zelf te controleren en desgewenst zullen wij u daarbij graag helpen.
Mont Blanc Premium Cars
Tongerloostraat 5
5154PH Elshout
Telefoonnummer: 0627534422
E-mailadres: Info@montblancpremiumcars.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.490 x 1.840 x 1.630 mm |
| gewicht | 1.398 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.060 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 615 - 1.655 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 966 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | C |





