

Volkswagen Tiguan
2.0 TSI SPORT&STYLE 4MOTION | NL-AUTO!
€ 12.9952012142.790 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 januari 2012 |
| APK | 30 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 58.743 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Hij is stijlvol en comfortabel, deze Volkswagen Tiguan, en hij is ontworpen om u veilig en comfortabel te laten rijden onder alle omstandigheden. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze dealeronderhouden Tiguan duidelijk te zien is. De krachtige benzinemotor staat garant voor uitstekende prestaties. Een lederen interieur staat al decennia voor stijl en klasse. Ook bij deze Volkswagen Tiguan. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. Voor het pittige uiterlijk én goed gesteund zitten zorgen de sportstoelen. Zon en frisse lucht krijgen vrij spel dankzij het elektrisch bediende glazen panoramadak. Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld. Het start-stopsysteem beperkt het brandstofgebruik. De motor draait alleen voor aandrijving, niet voor stilstaan. Goed voor de portemonnee, goed voor het milieu! Ook 17 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! Het navigatiesysteem met harde schijf zorgt ervoor dat u altijd de juiste en snelste route vindt. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Met de audiobediening op het stuur schakelt u snel en veilig tussen de diverse functies van uw muziekinstallatie. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Volkswagen met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Met sportstuur met schakelpaddels, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Volkswagen helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Tiguan is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Modelreeks: aug. 2011 - jun. 2015
Modelcode: 5N
Laadvermogen: 641 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: UniekWagentje B.V. Beerzerhaar 33B 7685PR BEERZERVELD, NL 06-36323282 http://www.uniekwagentje.nl UniekWagentje@gmail.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.810 x 1.700 mm |
| gewicht | 1.589 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.230 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 - 1.510 l |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,8 l/100km (1 op 8,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| CO2-uitstoot | 199 g/km |
| Energielabel | E |




