

Volkswagen Tiguan
1.4 TSI ACT Highline / DIGI DASH/PANO/DYNAUDIO/standkachel etc vol
€ 23.995201689.934 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 september 2016 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
Het maakt niet uit welk model u kiest. Met een Volkswagen koopt u altijd een stijlvolle en praktische auto, zoals deze Tiguan bewijst. Door de R-Line styling heeft deze Volkswagen Tiguan een stoer en krachtig uiterlijk. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Tiguan. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Fijn, zo'n elektrisch bediend glazen panorama dak en die superhandige elektrisch bedienbare achterklep. En dan krijgt u het lederen interieur er ook nog bij! Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen met massagefunctie. Net als uw bijrijder! Stevig ondersteund door de sportstoelen blijft u bij elke beweging op uw plek. Bij de uitrusting van deze Volkswagen horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, zwarte hemelbekleding, dakspoiler en extra getint glas.
Omdat goed geïnformeerd rijden tegenwoordig om veel meer draait dan alleen snelheid en brandstofpeil, laat het digitale dashboard alle functies zien die u nodig heeft. Met de 360 graden camera kunt u elk detail rond de auto zien, waardoor mogelijke schade door verkeerd inschatten van afstanden vermeden wordt. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet u direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem met harde schijf, via knoppen op het stuur en middels spraakbediening. Met volautomatische airconditioning, regensensor, keyless entry, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende buitenspiegels en hifi-luidsprekersysteem is deze Volkswagen helemaal compleet.
In de Volkswagen Tiguan heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. Het accident avoidance system helpt aanrijdingen te voorkomen en vergroot de veiligheid voor u en uw passagiers. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Volkswagen bovendien hill hold functie, Abs - anti blokkeer systeem met brake assistant en bandenspanningcontrolesysteem.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Interieurkleur: Zwart
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 995): Full service afleverpakket: Onderhoud volgens schema, A.P.K. volle tank brandstof , vloeistoffen controle en schone auto zorgeloos tot aan volgende service interval
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (12 maanden garantie)
Wij zijn een merk onafhankelijk full service-autobedrijf waar service en kwaliteit hoog in het vaandel staan,
voor zowel uw nieuwe als jong gebruikte EU - DEMO'S ( import )auto kunt u bij ons terecht,
kijkt u ook eens bij onze andere advertenties of op onze website.
Wilt u langs komen om een van onze mooie occasions te komen bekijken, belt u dan even van te voren om een afspraak te maken,
daar wij veel onderweg zijn voor uw mooiste jonge dealer occasions,en om eventuele teleurstellingen te voorkomen.
INRUIL & FINANCIERING WELKOM !
Graag tot ziens bij AutoCentrumFlevoland.nl
vriendelijke groeten
Kees Weerstand
Wijzigingen, advertenties of drukfouten en voorafgaande verkoop voorbehouden. Inruil van uw gebruikte voertuig is mogelijk. Financiering mogelijk. Getoonde afbeeldingen dienen vaak ter illustratie en kunnen afwijken van de daadwerkelijke uitrusting. we proberen zoveel mogelijk echte beelden te gebruiken,het kan zijn dat het voertuig zich nog niet fysiek bij ons bevind, U kunt ons dagelijks bereiken van 8.30 tot 20.00 uur (zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur). ZONDAGS GESLOTEN
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |




