

Volkswagen Tiguan
1.5 eHybrid R-Line Edition | Trekhaak elektrisch uitklapbaar
€ 55.48020261.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2026 |
| APK | 30 april 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 60.466 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
De prijs is inclusief €2000,- inruilvoordeel. Dit inruilvoordeel geldt alleen als u een voertuig inruilt. Ruilt u geen voertuig in, dan kunnen wij u de €2000,- inruilkorting niet verlenen. Misschien wel het sterkste automerk is Volkswagen. Deze nieuwe auto is nu uit voorraad leverbaar. De hybride motor van deze Volkswagen Tiguan is de ideale combi van zowel brandstof- als elektromotor. Minder vaak naar de pomp, maar ook zuinig en schoon door de stad! In deze Volkswagen profiteert u onder andere ook van: elektrische handrem met auto-hold functie, zwarte hemelbekleding, in hoogte verstelbare voorstoelen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. De 360 graden camera kan het blinde vlek probleem van de achteruitkijkspiegel oplossen, waardoor ongevallen worden voorkomen. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. De parkeersensoren waarschuwen wanneer u te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. De snelheid en interval van de ruitenwissers worden bij neerslag op maat aangestuurd via het regensensor. Ook keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel horen tot de voorzieningen op deze auto. Aan boord van deze Volkswagen houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Actieve dodehoekdetectie herkent andere voertuigen die in uw dode hoek rijden. Met dit hulpsysteem bent u veiliger en comfortabeler onderweg. Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als u aan een rustpauze toe bent. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold control en bandenspanningcontrolesysteem. Hebben we uw interesse gewekt? Deze Tiguan staat nu voor u klaar, u bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Dan vertellen we u ook meteen over de financieringsvormen die we u kunnen aanbieden. Belt u ons vandaag nog?
.
Laadvermogen: 644 kg
Wielbasis: 268 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 3305064
Rijklaargewicht: 1866 kg
Verwachtte leveringsdatum: 20-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 30-04-2026
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 1.860 x 1.660 mm |
| gewicht | 1.766 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.410 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 652 - 1.650 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| Energielabel | A |






