
Volkswagen T-Roc
1.5 TSI R-Line Business Automaat | Camera | Virtual Cockpit | Elektrische Achterklep |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 oktober 2023 |
| APK | 3 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 49.237 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Veenendaal afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-veenendaal@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Veenendaal behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Veenendaal is officieel dealer van RENAULT en DACIA. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Bochane adverteert haar voorraad onder voorbehoud van typefouten/prijswijzigingen. Wij streven ernaar om alle informatie in deze advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven. Vertrouw niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Graag tot ziens bij Bochane Veenendaal!
Aanvullende opties en accessoires
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Navigatiesysteem full map
- R-Line Exterieur
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- Assistance pakket Plus
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- draadloze telefoonlader
- Elektronisch sper differentieel
- Extra getint glas
- hemelbekleding donker
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia scherm middel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Technische inspectie
- variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2022 - 2025
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart met grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Leaseprijs: private lease € 694 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 644 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.240 x 1.820 x 1.584 mm |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1.290 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 819 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
Opties
Bochane Veenendaal
Einsteinstraat 453902 HN Veenendaal












































