

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 april 2021 |
| APK | 23 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 27.348 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
***Deze auto staat op de Locatie: Reinier de Graafweg 2A te Delft 015-5150020 ***
DIGO is al 60 jaar een begrip in de regio en ver daar buiten. Wij hebben 250 occasions op voorraad verdeeld over 2 vestigingen te Delft. Meer weten? www.digodelft.nl
Sommige merken hebben geen introductie nodig. Volkswagen is er zo één. Duurzame kwaliteit, bewezen succes en o zo betrouwbaar. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze T-Cross duidelijk te zien is. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet u direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen navigatiesysteem aan boord! Met de audiobediening op het stuur schakelt u snel en veilig tussen de diverse functies van uw muziekinstallatie. Aan boord bevindt zich een draadloze telefoonlader. Geen kabels of snoertjes - opladen maar! De uitrusting van deze auto is met DAB ontvangst, airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Deze Volkswagen T-Cross is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-assist systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. Ook helpen het hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
We kunnen u wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als u hem zelf komt bekijken en ervaren. Neemt u snel contact met ons op?
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg gemaakt. Het is echter mogelijk dat in de advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires abuis verkeerd zijn vermeld. Mochten bepaalde opties of accessoires essentieel voor u zijn vraag er dan naar bij de aankoop.
Direct online bestellen kan natuurlijk ook. ( vanaf 10.000 met het BOVAG pakket)
Alleen bij een online bestelling :
* Gratis thuisbezorgd.
* Altijd met de beste voorwaarden
* Altijd met 14 dagen bedenktijd regeling ( vraag de voorwaarden)
Openingstijden showroom
Maandag t/m vrijdag : 09.00 – 18:00 uur
Vrijdag: 19.00 – 21:00 uur
Zaterdag: 10.00 – 17:00 uur
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 16 inch lichtmetalen velgen Rochester (PJA)
- Pure White (0Q0Q)
Infotainment
- Digitale radio ontvangst (QV3)
Interieur & Comfort
- Airconditioning, handgeschakeld (PH1)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- hoofdsteunen actief
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Onder voorbehoud van fouten
- Two-Tone
- Bandenreparatieset
- Executive pakket (draadloze telefoonlader) (W19)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 563 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieurkleur: Titaanzwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
BASIS PAKKET (inbegrepen):
Een geldige APK
Een basis poetsbeurt buitenzijde
Een basis Interieur reiniging binnenzijde
Alle vloeistoffen op fabrieksniveau
Een technische basischeck auto en carrosserie van 35 puntenZekerheidspakket (€ 595 meerprijs):
APK minimaal 6 maanden
Standaard onderhoudsbeurt
12 maanden wettelijke garantie
Banden minimaal 2.5 mm
Technische inspectie op 150 punten
Volledig gepoetst exterieur
Volledige reiniging InterieurBOVAG Aflever pakket (€ 895 meerprijs):
APK minimaal 12 maanden
Onderhoudsbeurt volgens voorschrift van het merk
12 maanden BOVAG garantie
Banden minimaal 2.5 mm
Technische inspectie op 150 punten
Volledig gepoetst exterieur
Volledige reiniging Interieur
Nieuwe matten set
halve tank brandstof
BOVAG 40 punten check
Vervangend vervoer bij garantie
Minimaal 1 jaar of 10.000 km onderhoudsvrij
Bij elektrisch :Inclusief SOH rapport
Tot 10 jaar garantie/180.000 km via onze Polis, vraag de voorwaarden.PREMIUM Aflever pakket (€ 1.695 meerprijs):
APK minimaal 12 maanden
Onderhoudsbeurt volgens voorschrift van het merk
18 maanden BOVAG garantie
Banden minimaal 2.5 mm
Technische inspectie op 150 punten
Volledig gepoetst exterieur
Volledige reiniging Interieur
Nieuwe matten set velours
Volle tank brandstof
BOVAG 40 punten check
Vervangend vervoer bij garantie
Minimaal 1 jaar of 10.000 km onderhoudsvrij
Bij elektrisch :Inclusief SOH rapport
Airco reiniging
Waxoyl behandeling exterieur
Waxoyl behandeling interieur
Veiligheidspakket met
Gevarendriehoek
Reserve lampen set
Veiligheidshamer
EHBO-Tas
Tot 10 jaar garantie/180.000 km via onze Polis, vraag de voorwaarden.
Overige informatie
Basiskleur: wit / zwart
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden


Renault Captur vs. Volkswagen T-Cross - Vergelijkende...
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.110 x 1.760 x 1.584 mm |
| gewicht | 1.167 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 - 1.281 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,6 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf DIGO
Reinier de Graafweg 22625 DA Delft












