

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 augustus 2019 |
| APK | 7 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 24.599 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Whatsapp: 06- 57668466
Met een auto als deze Volkswagen T-Cross komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto uit 2019 heeft 69866 kilometer gereden. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze T-Cross duidelijk te zien is. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Tot de uitrusting van deze Volkswagen behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Hoe is het met de banden, de accu en andere onderdelen? Connected Services maakt het inzichtelijk, 24/7 via de app. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audio-installatiesysteem kunt u bedienen vanaf het stuur. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Zuinig en zeker zoeven? Dan is de cruise control ideaal! Ook airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen T-Cross is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Wij kunnen de eventuele financiering van de auto geheel voor u verzorgen, zowel zakelijk als particulier. Daarnaast kunt u auto's jonger dan 10 jaar oud nu ook Private Leasen incl. eigendom! Dit kan al vanaf € 300.- per maand (afhankelijk van merk, type ed) inclusief verzekering, onderhoud en pechhulp! Bovendien kunnen, indien gewenst, alle zaken online geregeld worden en kunt u proefrijden met de auto aan huis. Bel ons voor de mogelijkheden of de exacte leaseprijs per maand op 033-2465517, wij staan u graag ter woord! Whatsapp: 06-57668466
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld, is Vakgarage Auto Nol niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden, zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 16 inch lichtmetalen velgen Rochester (PJA)
Infotainment
- Connectivity pakket (WDJ)
- Radio- en multimediasysteem 'Composition Media' (ZEA)
Interieur & Comfort
- Airconditioning, handgeschakeld (PH1)
- Lendensteun voor (7P4)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- achteruitrij assistent
- bots herkenning en activatie
- hoofdsteunen actief
- Rijstrooksensor met correctie
- Vermoeidheidsherkenningsysteem (EM1)
Overig
- 100% onderhouden
- Advance pakket (W20)
- Instructieboekjes aanwezig
- Licht- en zichtpakket (binnenspiegel automatisch dimmend) (PLA)
- Rookvrij
- Trekhaak mogelijk meerprijs vanaf 700,-
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Winterpakket (voorstoelen verwarmd) (WW1)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieurkleur: Ul,titaanzwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (inbegrepen):
- Geldige APK
- RDW-leges
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck - Afleverpakket Goed op weg (€ 495 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Kleine onderhoudsbeurt
- 3 maanden beperkte garantie op draaiende delen motor, versnellingsbak en aandrijflijn
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): Nieuwe APK - Afleverpakket Zeker op weg (€ 795 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Afleveringsbeurt
- 6 maanden Auto Nol Huisgarantie (6 maanden volledige garantie)
- Pechhulp i.c.m. Auto Nol Polis
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): Nieuwe APK - Afleverpakket Gegarandeerd op weg (€ 1.395 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Afleveringsbeurt
- Pechhulp i.c.m. Auto Nol Polis
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Renault Captur vs. Volkswagen T-Cross - Vergelijkende...
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.108 x 1.760 x 1.584 mm |
| gewicht | 1.145 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 - 1.281 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,6 s |
| Actieradius | 816 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Auto Nol Occasions
Tabaksplanter 43861 SH Nijkerk

































