

Volkswagen T-Cross
1.0 TSI r line virtual cockpit, trekhaak, cruise, navi
€ 18.250201998.439 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 augustus 2019 |
| APK | 21 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.222 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Deze Volkswagen T-Cross staat voor u klaar. Een geweldige, nog jonge occasion die goed is voor gemakkelijk nog een tonnetje of twee op de teller. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze T-Cross, bijvoorbeeld. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Uw smartphone wordt een dashboard, met alle functies in beeld. Dankzij Connected Services en de speciale app. In deze T-Cross vindt u schakelaars op het stuur om het audiosysteem te bedienen en het navigatiesysteem. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat u even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen T-Cross is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Maak nu een afspraak voor een proefrit!
Modelreeks: jan. 2019 - nov. 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Fabrikant: Autobedrijf van Veggel Kruizemunt 22 7892AB KLAZIENAVEEN, NL 0591564696 http://www.autobedrijfvanveggel.nl info@autobedrijfvanveggel.nl
Om het voertuig zo goed mogelijk te kunnen afleveren hebben wij afleveringspakketten die starten vanaf € 295,-.
€ 295,-
€ 695,-
€ 1095,-
Voor meer informatie over onze aflevering pakketten kunt u terug vinden in de foto's, of telefonische contact opnemen met ons.
Openingstijden : Maandags t/m Vrijdags geopend van 08:00 tot 17:00 en zaterdags van 09:00 tot 17:00.
Voor meer informatie over ons of over de auto's neem een kijkje op onze website www.autobedrijfvanveggel.nl .
Ook voor meer foto's en andere occasions kunt u ook terecht op onze website !
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.240 x 1.780 x 1.580 mm |
| gewicht | 1.145 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 - 1.281 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,6 s |
| Actieradius | 816 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | C |




