

Volkswagen T-Cross
1.0 TSI Style | ACC | Achteruitrijcamera | Trekhaak | Navigatie!
€ 15.750201998.780 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Oranje |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 maart 2019 |
| APK | 23 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.889 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Prachtig uitgevoerde Volkswagen T-Cross!
Voorzien van mooie opties! Denk aan Adaptief Cruise Control, Navigatie, Apple Carplay, Achteruitrijcamera, LED Dagrijverlichting, Grootlicht Assistent, Trekhaak, 18" Lichtmetalen Velgen etc. etc.
Historie aanwezig!
Interesse? Bel ons dan gerust!
Wij leveren de auto graag helemaal naar uw wensen af, informeer naar de mogelijkheden!! Bijvoorbeeld het monteren van een trekhaak, andere velgen, etc.
Diverse afleverpakketten mogelijk, kijk hiervoor bij afleverpakketten. De verkoper kan u adviseren bij het maken van uw keuze. Bel gerust voor meer informatie en/of een bezichtiging!!! Op werkdagen zijn wij ’s avonds ook bereikbaar op 026-47 222 09. Of via WHATSAPP op 026-7913034. Vraag vrijblijvend naar onze financieringsmogelijkheden. Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
Vakgarage de Kruijf B.V. is een universeel BOVAG autobedrijf waar service en klant tevredenheid hoog in het vaandel staat. Tevens RDW erkend. Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 17:30 en zaterdag van 8:30 tot 16:00. Op afspraak is ’s avonds ook mogelijk. Zondags gesloten!
Modelreeks: 2019 - 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: Gl, zwart-orange/zwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Oranje |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.108 x 1.760 x 1.584 mm |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 - 1.281 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 816 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | C |




