

Volkswagen Polo
1.0 TSI R-Line | Matrix | Virtual Cockpit | 17 Inch |
€ 12.4502018169.250 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 augustus 2018 |
| APK | 22 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 25.795 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Deze Volkswagen Polo R-Line is voorzien van verschillende luxe opties, waaronder Virtual Cockpit, Parkeer Sensoren, Matrix Led Koplampen, Navigatie, Stoel Verwarming en 17 Inch Lichtmetalen Velgen.
Modeljaar: 2018
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 295): ASH BASIS PAKKET
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Fabrikant: Auto Service Haaksbergen de Greune 25 7483PH HAAKSBERGEN, NL 053-5729074 http://www.autoservicehaaksbergen.nl verkoop@autoservicehaaksbergen.nl
Inruil van uw eigen auto behoort tot de mogelijkheden.
Dit betreft een meeneemprijs, tegen een meerprijs zijn de volgende afleverpakketten mogelijk:
ASH BASIS Pakket
• Geldige APK
• Vloeistoffen gecontroleerd en op peil gebracht
• Auto is gereinigd van binnen en buiten
• Inclusief tenaamstellingkosten
• Minimaal 10 liter brandstof
• 6 Maanden EXCELLENT Garantie (landelijke dekking)
€295,-
ASH EXCELLENT Pakket
• Nieuwe APK
• Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema
• Auto is gereinigd van binnen en buiten
• Inclusief tenaamstellingskosten
• Minimaal 20 liter brandstof
• 6 maanden Excellent garantie (landelijke dekking)
€695,-
ASH BOVAG Pakket
• Nieuwe APK
• Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema
• Auto is gereinigd van binnen en buiten
• Inclusief tenaamstellingskosten
• Minimaal 20 liter brandstof
• 12 maanden BOVAG garantie (landelijke dekking)
€995,-
Waarmee kunnen we je het beste van dienst zijn?
• Onze actuele voorraad bekijken? Neem een kijkje bij ons op de website!
• Proefrit maken? Neem gerust contact op voor het maken van een afspraak
• Autotaxatie? Wij taxeren jouw huidige auto online
• Vragen over een auto? Stel je vragen telefonisch of per e-mail
• Een auto van dichtbij bekijken? Neem gerust contact op voor het maken van een afspraak.
Onze verkopers staan voor je klaar conform normale openingstijden.
Financiering van deze auto behoort tot de mogelijkheden, neem contact op voor de mogelijkheden.
De informatie in onze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Fouten zijn echter nooit volledig uit te sluiten.
Ons advies: Controleer bij een bezichtiging of tijdens een proefrit goed of alle opties aanwezig zijn.
U kunt geen rechten ontlenen aan onze advertenties of specificatiekaarten op de auto.
Auto Service Haaksbergen repareert en onderhoudt alle automerken. Voor al uw reparatie- & onderhouds- werkzaamheden bent u bij ons aan het juiste adres.
Ook voor een goede, betrouwbare occasion bent u bij Auto Service Haaksbergen aan het juiste adres. Wij hebben altijd diverse occasions in verschillende prijsklassen staan.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.170 x 1.750 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 351 - 1.125 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 888 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 103 g/km |
| Energielabel | B |





