

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 februari 2019 |
| APK | 20 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 30.189 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Volkswagen Polo 2.0 TSI GTI Automaat Trekhaak ACC Clima PDC
- Kenteken: XL-050-P
- Merk: Volkswagen
- Model: Polo
- APK tot: 20-02-2027
- Tellerstand: 150331 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: antraciet
- Motorinhoud: 1984 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: DKZ
- Vermogen: 147 kW / 200pk
- Ledig gewicht: 1255 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.1 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 407 cm
- Breedte: 175 cm
- Hoogte: 1438 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor adaptief
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
Deze auto wordt binnenkort bij ons verwacht!
Volkswagen-rijders waarderen hun merk om de degelijkheid van de techniek en de uitmuntende rijkwaliteiten. Een Volkswagen is bovendien comfortabel en ruim, omdat hij altijd is ontworpen met de inzittenden als uitgangspunt. Een Polo zoals deze bijvoorbeeld, biedt ruim comfort voor vijf inzittenden. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Polo duidelijk te zien is. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. De sportstoelen houden u en uw passagier stevig vast tijdens een snelle rit, maar bieden ook altijd comfortabele ondersteuning. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, adaptief dempingsysteem, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal als degene achter u te dicht op u zit. Ook handig en veilig bij het wisselen van rijbaan. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Uw ogen horen op de weg, toch? Daarom is deze auto voorzien van audiobediening op het stuur. Gemakkelijk én veilig! De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. Ook schakelpaddles aan het stuur, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Vermoeidheidsherkenning is een systeem dat met verschillende sensoren tekenen van vermoeidheid bij de chauffeur waarneemt. Deze krijgt tijdig een waarschuwing, wat ongelukken kan voorkomen. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Volkswagen bovendien brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?
VAG Occasions
Gravinneloane 1
9263 TA Garyp
0511-700205
info@vag-occasions.nl
www.vag-occasions.nl/
Wij werken uitsluitend met vaste prijzen, op vragen wat is de laagste prijs of onzin biedingen wordt niet gereageerd.
Alle keuringen zijn uiteraard toegestaan en het inruilen van uw auto, motor, camper of boot behoort ook tot de mogelijkheden.
Let op! Auto's ouder dan 12 jaar en boven de 200.000 kilometer geven wij geen garantie. Al onze auto's worden technisch gecontroleerd om zo een goed inzichtelijk beeld te krijgen wat u koopt. Auto's tot 12 jaar en 200.000 kilometer kunnen wij via een huisgarantie in de garantie zetten onder bepaalde voorwaarden.
Ik heb uiteraard mijn uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welken voor jouw belangrijk zijn jouw beslissing kunnen beïnvloeden. Neem gerust contact met mij op voor vragen.
Om teleurstelling en misverstanden te voorkomen is het verstandig om voortijdig even contact op te nemen of de auto er nog staat. In de regel ben ik maandag t/m vrijdag van 10.00 uur s'ochtens tot 17.00 uur s'middags aanwezig en op zaterdag tot 14.00 uur. Echter ben ik ook wel eens onderweg of om wat voor reden ook niet aanwezig. Daarnaast weet je zeker dat ik bij een gemaakte afspraak altijd rustig de tijd kan nemen voor alle vragen. Groetjes Jard
Standaard openeningstijden:
Maandag: 10.00 tot 17.00
Dinsdag: 10.00 tot 17.00
Woensdag: 10.00 tot 17.00
Donderdag: 10.00 tot 17.00
Vrijdag: 10.00 tot 17.00
Zaterdag: 10.00 tot 14.00 (later op afspraak mogelijk)
Zondag: Gesloten


Test: Hyundai i20 vs. Volkswagen Polo
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 147 kW (200 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.750 x 14.380 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.780 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 351 - 1.125 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 655 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
VAG Occasions
Gravinneloane 19263 TA Garyp















