

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 maart 2019 |
| APK | 28 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 20.813 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
U merkt het aan de look and feel van deze auto: dit is kwaliteit. De Volkswagen Polo is ontworpen volgens de Duitse opvattingen van kwaliteit en degelijkheid, maar biedt tegelijk een hoge mate van comfort en uitstekende rijkwaliteiten. Dit exemplaar is van het bouwjaar 2019 en heeft 107593 kilometer gelopen. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Polo. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De sportstoelen geven het interieur een super strakke look. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, adaptief dempingsysteem, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De achteropkomend verkeer waarschuwing bewaakt de afstand tot achterliggers en geeft een signaal als er te weinig ruimte is. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Een andere zender zoeken of het volume wijzigen? Het audiosysteem heeft bediening op het stuur. Muziek vanaf uw telefoon draadloos afspelen via de autoradio? Met smartphone connectiviteit heeft u altijd uw favoriete muziek bij de hand. Deze Volkswagen is voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Polo is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Vermoeidheidsherkenning is een systeem dat met verschillende sensoren tekenen van vermoeidheid bij de chauffeur waarneemt. Deze krijgt tijdig een waarschuwing, wat ongelukken kan voorkomen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
We kunnen u wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als u hem zelf komt bekijken en ervaren. Neemt u snel contact met ons op?
Fortis Automotive is een BOVAG-dealer met een zorgvuldig geselecteerde voorraad scherp geprijsde kwaliteitsoccasions, met gegarandeerde kilometerstanden. Wij bieden onze auto’s aan exclusief afleverpakket. Vanzelfsprekend ruilen wij uw huidige auto ook graag in. Staat de gewenste auto er niet tussen, dan kunnen wij u ook adviseren over de aanschaf van een importauto. Voor zowel particuliere als zakelijke klanten hebben wij diverse lease- en financieringsmogelijkheden.
"De vermelde uitrusting en opties zijn zo nauwkeurig mogelijk weergegeven, maar afwijkingen kunnen voorkomen. Wij adviseren u om de exacte specificaties, uitrusting en opties van het voertuig altijd te controleren bij de dealer voordat u tot aankoop overgaat. Geen rechten kunnen worden ontleend aan eventuele onjuistheden of omissies in de advertentie."
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Velgen 'Sassari' briljantzilver, 15 inch lichtmetaal (PJE)
- Black Unilak (A1A1)
- Colorpakket (6FF)
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Connectivity pakket (WDJ)
- Mobiele online diensten (Car-Net): 'App-Connect' smartphone-integratie (9WT)
Interieur & Comfort
- Airconditioning, handbediend (Climatic) (PH1)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- hoofdsteunen actief
- Vermoeidheidsherkenningsysteem (aanbevolen rusttijd) (EM1)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieurkleur: Titan black (EL)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (inbegrepen):
✅ Geldige APK
✅ RDW-Leges - 6 maanden Fortis Automotive garantie (€ 795 meerprijs):
✅ Nieuwe APK.
✅ Onderhoudsbeurt.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): Fortis Automotive garantie (6 maanden garantie); Nieuwe APK - 12 maanden BOVAG-garantie (€ 995 meerprijs):
✅ Nieuwe APK.
✅ Onderhoudsbeurt.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de


Test: Hyundai i20 vs. Volkswagen Polo
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.053 x 1.750 x 1.461 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 351 - 1.125 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 869 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 104 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Fortis Automotive
Watergoorweg 90-923861 MA Nijkerk

































