

Volkswagen Polo
1.6 TDI R-Line 2x Pano|Vol opties|BTW
€ 17.4502020131.966 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2020 |
| KM stand | 131.966 |
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 november 2020 |
| APK | 20 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 37.181 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 375 - € 390 |
Polo 1.6TDI DSG R-Line in-exterieur Panorama-dak
Volledig dealer onderhouden van de 1e eigenaar
BTW auto(prijs inclusief) €3.142,- rest bpm
Volkswagen Polo 1.6 TDI R-Line 2x Pano|Vol opties|BTW
Bijzondere opties & accessoires
Pakket: Advance pakket
Pakket: Style pakket
Pakket: Leder pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Uitstekend rijdende Polo 1.6TDI DSG Highline Business R-Line
Volledig VW dealer onderhouden en afkomstig van de 1e eigenaar.
Door ons voorzien van groot onderhoud en nieuwe banden.
Voorzien van bijzonder veel opties(zie optielijst).
Betreft een BTW auto(prijs is inclusief) rest BPM €3.142,-(bij export)
6/12 maanden Autotrust garantie mogelijk tegen meerprijs.
Zie onze website voor meer duidelijke foto's en uitgebreide voertuig informatie.
Graag vooraf contact opnemen met onze verkoper(Bart Rijmer) voor een afspraak.
Hij kan u ook voorzien van extra informatie over de occasions en ons bedrijf.
026-3610924 / 06-11006880 (Whatsapp 9:00-20:00)
De prijs van de aangeboden occasions zijn inclusief afleverkosten en een apk van minimaal 6 maanden.
Garantie pakketen en onderhoud bieden wij aan tegen meerprijs(vraag verkoper naar de voorwaarden)
Bij Dani Auto’s staat service en betrouwbaarheid voorop, bij ons bent u geen nummer behalve nummer 1 !
Dani Auto's
Merwedestraat 2C
6826AB Arnhem
026 361 0924
info@daniautos.nl
daniautos.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.050 x 1.750 x 1.461 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.200 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 351 - 1.125 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 975 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 106 g/km |
| Energielabel | D |





