

Volkswagen Polo
1.0 TSI Comfortline Business|Camera|PDC|Keyless
€ 13.950202048.200 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 september 2020 |
| APK | 29 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 22.811 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Tijdloos design en betrouwbare techniek zijn kernwaarden van het merk Volkswagen. Deze positieve eigenschappen ziet u allemaal terug in deze Polo. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Polo. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zevenversnellingsbak. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Terwijl het navigatiesysteem de ideale route voor u uitstippelt, geniet u van de kwaliteit van het cd-speler met DAB-ontvangst. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur of via spraak. Te weinig afstand tussen u en de achterligger? De sensoren registreren het direct en de achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Met keyless entry, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook is deze auto helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Een ongeluk zit in een klein hoekje. Het accident avoidance system kijkt met u mee en helpt om ongevallen te voorkomen. De auto is ook uitgerust met brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Nette Volkswagen Polo 1.0 TSI Comfortline Business! Voorzien van luxe opties zoals achteruitrijcamera, parkeersensoren voor/achter en keyless entry. Staat op uitstekende Goodyear zomerbanden!
Maak nu een afspraak voor een proefrit!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: Zwart, grijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij doen ons best om alle informatie zo correct mogelijk weer te geven, maar type-, druk- en zetfouten zijn voorbehouden.
EXPORT & IMPORT DIENSTVERLENING – DE VELUWE AUTO’S
Auto exporteren? Wij verzorgen de exportafmelding snel en correct in samenwerking met de RDW.
Exportafmelding:
Zonder exportplaten en verzekering: €50 incl. btw
Met exportplaten en Groene Kaart-verzekering (15 dagen): €150 incl. btw
Auto geïmporteerd uit het buitenland en geen tijd om dit zelf te regelen?
Wij verzorgen de volledige importprocedure professioneel en efficiënt.
Inruil mogelijk.
Neem vooraf contact met ons op:
Telefoon / WhatsApp: 06 59070381
E-mail: info@develuweautos.nl
De Veluwe Auto’s – uw betrouwbare partner in auto-import en -export.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.050 x 1.750 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.055 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 351 - 1.125 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 869 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | B |





