

Volkswagen Polo
1.0 TSI Highline 2X R-Line Beats PDC Vol! NAP Business R
€ 15.2002020129.265 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 februari 2020 |
| APK | 27 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 26.918 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Bijzonder gave VW Polo 96 PK TSI Highline plus R-Line binnen en buiten. Dealer onderhouden, compleet met onderhoudshistorie en 2 sleutels en VW Mobiliteitsgarantie.
Betreft een origineel Nederlands geleverde auto met nationale auto pas "NAP" (een eerlijke Km historie).
Deze mooie Polo is helemaal gaaf van binnen en buiten en technisch 100% in orde, rijdt perfect. Met de super zuinige, sterke en degelijke 96 PK 1.0 TSI bluemotion motor.
Duurste uitvoering (Highline); R-Line pakket binnen en buiten, Led pakket (LED koplampen, Led achterlichten, led interieur verlichting, led sfeerverlichting), climat control, parkeersensoren voor en achter, automatisch inparkeren, Beats audio met subwoofer, multifunctioneel stuurt, navigatie, front assist, spraakbediening, armsteun.
Driving mode; hiermee veranderd u de auto met een druk op de knop van eco naar normaal of sportief, elektronisch verstelbare schokbrekers.
App.connect voor AppleCarplay en AndroidAuto voor oa; Spotify, Whatsapp, navigatie met Googlemaps, Kaarten of andere. Flitsmeister, Waze enz.
Bluetooth voor handsfree bellen en muziek streamen, USB en SD.
Geen afleverkosten en inclusief afleverbeurt plus 6 maanden klasse 3 garantie. APK tot 28-05-2028!
Inruil en financiering is mogelijk.
Wij zijn specialist VW Polo en hebben altijd 50 X VW Polo op voorraad (niet alles komt online). Kijk op onze website vanbeekpolo.nl voor meer info of bel even voor de actuele voorraad. Tel: 0629042377
Voor bezoek ALTIJD even sms, app, mail of bellen aub! Wij zijn niet altijd aanwezig. (Ook op zondag mogelijk op afspraak).
Modelreeks: jan. 2019 - aug. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: klasse 3 garantie 6 maanden
Garantie: 6 maanden
Fabrikant: Van Beek Polo Lopikerweg west 73 3411AR LOPIK, NL 0629042377 http://www.vanbeekpolo.nl info@vanbeekpolo.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.170 x 1.750 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.055 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 351 - 1.125 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 869 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |





