

Volkswagen Polo
1.4-16V
€ 1.4992003244.422 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 augustus 2003 |
| APK | 31 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Volkswagen Polo 1.4-16V – Inruil auto - NAP - Airco - Zie tekst.
Volkswagen Polo 1.4-16V NAP - Airco
- Kenteken: 38-ND-XR
- Merk: Volkswagen
- Model: Polo
- APK tot: 31-03-2027
- Tellerstand: 244422 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2003
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1390 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: BBY
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 993 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1465 cm
- Onderhoudshistorie aanwezig: Nee
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling en elektrische ramen
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Volkswagen Polo 1.4-16V – Goed rijdende auto NAP met airco
Volkswagen Polo 1.4-16V ingeruilde auto aangeboden. De auto rijdt en schakelt goed. Voorzien van airco.
Deze zuinige Volkswagen Polo is vriendelijk voor uw portemonnee en voor het milieu. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Polo. Met deze Volkswagen is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. Verder is de Volkswagen uitgerust met: warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.
Elk spatje op de voorruit wordt gesignaleerd door de regensensor en meteen worden de ruitenwissers naar behoefte ingeschakeld. De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Ook is de Volkswagen uitgerust met: met startonderbreker, centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
Auto heeft enkele kleine gebruikssporen passend bij de leeftijd. Het linker voorraam gaat open, maar sluit alleen weer via de sleutel aan de buitenkant. Daarnaast brandt het motorstoringslampje af en toe, en verdwijnt soms weer.
Verder een goed rijdende auto. Daarom scherp geprijsd vanwege de kleine mankementen.
? Rijdt en schakelt goed
? Airco
? Goedkoop geprijsd
Ideale betaalbare auto voor iemand die handig is of gewoon goedkoop wil rijden.
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELIJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/70 R14
Laadvermogen: 567 kg
Wielbasis: 245 cm
Emissieklasse: Euro 4
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 126 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.900 x 1.650 x 1.470 mm |
| gewicht | 993 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 s |
| Actieradius | 692 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 156 g/km |
| Energielabel | C |





