

Volkswagen Polo
1.0 TSI 95PK Comf Business ADAP CRUISE APPLE CAR
€ 14.440201957.853 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 november 2019 |
| APK | 10 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.163 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Prachtige sportieve VW Polo in de kleur Reef blue metallic. De aandrijving komt voor rekening van een 1.0TSI 95PK benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Spraaksturing betekent dat u verschillende functies met uw stem kunt bedienen. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen full map navigatiesysteem aan boord! Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze Volkswagen Polo voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Met DAB ontvangst, parkeersensoren achter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook is deze Volkswagen helemaal compleet.
In de Volkswagen Polo heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Deze Volkswagen Polo blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Mits voorzien van een trekhaak mag die 1.000 kg trekken.
De APK is geldig tot 10-06-2027 en de distributieriem kent vanuit de fabrikant geen vaste interval enkel controle. Bij 49.865km heeft de auto nog een grote beurt gehad!
Auto heeft een set goede zomer en winterbanden!
Tellerrapport, boekjes en de reservesleutel zijn aanwezig. Financiering/lease, garantie en inruil mogelijk. 6 maanden AutoTrust instapgarantie krijgt u gratis bij aanschaf van deze auto. Wenst u liever een jaar BOVAG-Garantie, dan kost dit slechts €550,- extra.
Interesse voor deze Volkswagen Polo? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Beste klant,
Leuk dat u onze advertentie bezoekt. Heeft u interesse en wilt u deze auto komen bekijken, bel dan even voor de beschikbaarheid hiervan om eventuele teleurstelling te voorkomen. Hiervoor kunt u ons bellen/whatsappen op 06-17573950 of per e-mail op info@gerardvulink.nl
Kijk op onze website voor meer foto's van deze auto!
Alle moeite is genomen om de informatie op de internetsite/advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven! Fouten zijn echter nooit uit te sluiten, vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2017 - 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: El, titaanzwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Vulink:
Hoe wordt uw nieuwe auto geleverd?
Wij hanteren geen overbodige dure afleverpakketten. Wij bekijken per auto samen met u welke onderhoudsbeurt de auto nodig heeft en wat de technische staat is. Aan de hand daarvan beslissen we de wijze van aflevering en of hier eventueel dus kosten bij komen.
Tevens worden onze auto's geleverd (tenzij anders vermeld) inclusief een geldige APK en een Bovag 40-Puntencheck. Zo weet u precies wat u koopt! Uw nieuwe aanwinst is al gepoetst en leveren wij schoon af met een 1/4 tank brandstof. Hiervoor berekenen wij géén afleveringskosten!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.050 x 1.750 x 1.461 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.055 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 351 - 1.125 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 869 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | C |





