

Volkswagen Polo
1.0 TSI Highline | moderne opties, comfort en zuinig rijplezier
€ 14.950202188.828 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 januari 2021 |
| APK | 5 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.351 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
✅ Compact en zuinig: ideaal voor stad en lange ritten met een soepele 1.0 TSI motor
✅ Luxe en veilig uitgerust: voorzien van Apple CarPlay en adaptive cruise control
Ben je op zoek naar een betrouwbare, comfortabele en goed uitgeruste compacte auto met moderne technologie?
Dan is deze Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline de perfecte keuze! Deze Volkswagen Polo Highline combineert een efficiënte motor met een hoogwaardige afwerking en prettige rij-eigenschappen. Dankzij Apple CarPlay en adaptive cruise control geniet je van extra comfort en gemak tijdens iedere rit. Bovendien zorgt het compacte formaat in combinatie met de luxe uitrusting voor een ideale balans tussen praktisch gebruik en rijplezier.
Bosch Car Service autoDaan staat voor mobiliteit voor iedereen. Daarom hebben wij een variërend aanbod aan jong gebruikte occasions.
Standaard leveren wij onze auto’s met een geldige APK en regelen wij de tenaamstelling. Daarnaast bieden wij ook zekerheidspakketten aan, zodat de auto geheel rijklaar staat en onderhoud is uitgevoerd.
De (optionele) aanvullende BOVAG garantie biedt u als consument onder andere extra zekerheid. Deze garantie zit standaard in een van de drie zekerheidspakketten. Mocht u vragen hebben over deze garantie kunt u altijd contact opnemen met een van onze verkopers.
Om het totaal aanbod te kunnen aanbieden kunnen wij u voorzien van een financieringsvoorstel. Voor meer vragen kunt u contact opnemen met een van onze verkopers.
Waarom kiezen onze klanten voor autoDaan?
Wij staan achter onze auto’s en leveren kwaliteit dus geen half werk. AutoDaan heeft technische monteurs en hun beschikken over de nieuwste apparatuur. Dit houd in dat wij bijna alles kunnen uitvoeren.
AutoDaan heeft op 1 januari 2024 Bosch Car Servce Huitema overgenomen die meer dan 40 jaar actief is in de Noordoost Polder. Sinds de overname hebben wij het pand helemaal aangepakt om de uitstraling te geven die wij voor ogen hebben, modern en vertrouwd.
Wij steken veel tijd om onze advertenties zo duidelijk mogelijk te hebben, maar het kan altijd voor komen dat een optie niet goed staat. Het advies is bij opties die van belang zijn van uw aankoopbeslissing contact met ons op te nemen, dan controleren wij het voor u na.
Contactgegevens:
Telefoon: 0527-612047
Whatsapp: 06-83028139
Mail: verkoop@autodaan.nl
Onze waarden:
Open
Je weet waar je aan toe bent.
Wij zijn duidelijk over wat we doen en afspraak is afspraak. Dat laten we zien door het helder en inzichtelijk maken van tijd en kosten.
Dichtbij
Bereikbaar, lokaal betrokken. Samen.
Verbondenheid met onze klanten en met onze omgeving, dat vinden wij belangrijk. Elkaar helpen en versterken op het moment dat het nodig is. Daar hoort bij dat we bereikbaar zijn. Je kunt ons 24/7 bellen op 06-40474878.
Persoonlijk
Wij beseffen ons dat iedereen een eigen behoefte heeft op het gebied van mobiliteit. Wij vinden het fijn om elkaar te kennen, zodat we kunnen inspelen op wat jij belangrijk vindt.
Modelreeks: sep. 2018 - aug. 2021
Wielbasis: 255 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 695): Graag geDaan
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK; 10 liter brandstof / stroom, Interieur en exterieur reinigen, NAP Nationale Auto Pas, Nieuwe vloermatten, Onderhoudsbeurt bij aflevering, Tenaamstelling
Referentienummer: 948
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.053 x 1.751 x 1.461 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.055 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 351 - 1.125 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 869 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 106 g/km |
| Energielabel | B |





