

Volkswagen Polo
1.0 TSI Join PANO ACC BLIND CARPLAY
€ 15.990201979.675 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2019 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
Het stijlvolle design van deze auto, de elegante contouren, zijn onmiskenbare rijcomfort en zijn krachtige motor maken van deze Volkswagen Polo VI een auto die u met trots zult bezitten. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Polo VI, bijvoorbeeld. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Bij de rijke uitrusting horen ook LED-koplampen, getint glas, verstelbare lendensteunen in de voorstoelen en stoffen bekleding.
De climatronic 2 zones airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Het geluidssysteem is gemakkelijk en veilig te bedienen vanaf het stuur. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Met de aanwezige parkeersensoren weet u altijd zeker of het past. De regensensor reageert op de neerslag die op de voorruit belandt. Van een paar spatjes tot een hoosbui: de ruitenwissers weten wat ze te doen staat. Met automatisch dimmende spiegels, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en toerenteller is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Polo VI is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
Als u meer wilt weten over deze Volkswagen, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Wij zijn aangesloten bij BOVAG. U heeft zelf de keuze om het BOVAG-pakket tegen meerprijs af te sluiten. Uit ervaring weten wij dat elke klant andere eisen en wensen heeft met betrekking tot de garantie bij aankoop van een occasion. Daarom bieden wij niet alle occasions standaard met BOVAG-garantie aan, maar bent u vrij om hier zelf een keuze in te maken. Wij leveren alle auto’s standaard met het basispakket.
Basispakket :
- Geldige APK
- Vloeistof controle
- Poetsbeurt
Het BOVAG-pakket: uw garantie voor zekerheid, tegen een vanafprijs van slechts €990,-.
Dit pakket omvat:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Nieuwe / recente APK bij aflevering
- Tenaamstelling van het voertuig
- Vloeistof controle
- Onderhoudsbeurt
- Professionele poetsbeurt
Wij maken ook export documenten / We also make export documents / Wir machen auch export dokumenten
Voor trailer: € 60,- / For Trailer: € 60,- / Fur Trailer: € 60,-
Met 15 dagen verzekering en nummerplaten: € 160,- / With 15 days insurance and export numbers: € 160,- / Mit 15 tagen versicherung und export schilden: € 160,-
Voorkom teleurstelling en bel ons voor vertrek als er geen afspraak is gemaakt. Zo kunnen we ervoor zorgen dat we u de best mogelijke service bieden.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten.
Omaan Automotive
Antwerpsestraatweg 262
4624 JK Bergen op Zoom
T: 0164-785811
M: 06-10099008
E: info@omaanautomotive.nl
Wielbasis: 2.551 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d
Referentienummer: 4928
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| gewicht | 1.145 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 104 g/km |





